Четвер, 20 лютого 2014 16:57

Перереєстрація квартобліку громадян

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

На виконання постанови КМ від 11 березня 2011р. № 238 «Про Єдиний державний реєстр громадян, які потребують поліпшення житлових умов», виконавчим комітетом Мукачівської міської ради проводиться перереєстрація громадян, які перебувають на квартирному та кооперативному обліку при міськвиконкомі, з метою формування Єдиного державного реєстру громадян, які потребують поліпшення житлових умов.

Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України прийнято наказ від 17.05.2011 року №47 «Про затвердження Форми подання інформації до Єдиного державного реєстру громадян, які потребують поліпшення житлових умов» (зареєстровано в Міністерстві юстиції України 06.06.2011р. за №669/19407) та передбачена форма подання інформації про громадян, які перебувають на квартирному обліку. Дані, отримані від громадян в процесі перереєстрації, є єдиною основою для формування Єдиного державного реєстру громадян, які потребують поліпшення житлових умов.

Перереєстрація здійснюється на підставі наданих громадянами наступних документів:

  1. Довідки про склад сім’ї та реєстрацію (розгорнута форма №2), яка видається організацією на балансі якої знаходиться житловий будинок.
  2. Довідки з місця роботи заявника та всіх дорослих членів сім’ї, які перебувають на обліку.
  3. Копій ідентифікаційнихкодів , в т.ч. і на неповнолітніх дітей.
  4. Оригіналів паспортів всіх дорослих членів сім’ї та копій сторінок 1, 2, та всіх сторінок реєстрації.
  5. Оригіналів та копій свідоцтв про народження дітей, шлюб.
  6. Документів, що підтверджує пільгу черговика (принаявності).
  7. Документів, які підтверджують право проживання за вказаною адресою в квартирі/будинку. (Свідоцтво про право власності, інвентарна справа, домова книга або договір житлового найму на квартиру).

Прийом документів проводиться в Управлінні міського господарства Мукачівського міськвиконкому у вівторок та четвер з 09.00- 18.00 год. каб. 86 (ІІІ поверх, тел. 2-34-04)

Громадяни, якідо 30.03.2014 рокуне пройдуть перереєстрацію кооперативного та  квартирного обліку, до Єдиного державного реєстру внесені не будуть, та відповідно до Житлового Кодексу України, не вважатимуться такими, що потребують покращення житлових умов.

Тому, звертаємося до черговиків з проханням у найкоротші терміни надати необхідні документи для внесення до Єдиного реєстру.

 

Управління міського господарства

виконавчого комітету

Мукачівської міської ради

Прочитано 248 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box