Понеділок, 15 лютого 2016 10:52

В Мукачеві інвентаризують МАФи

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

В Мукачеві планують провести ретельну інвентаризацію  тимчасових споруд – МАФів та кіосків. Про це йшлося на нараді у заступника міського голови-начальника управління міського господарства Віталія Гільтайчука. За його словами у місті з 2009 року діє мораторій на встановлення нових МАФів та кіосків, втім є інформація що кількість дозволів на їх встановлення і реальна кількість споруд різниться.  За словами Віталія Гільтайчука в місті є чимало тимчасових споруд, власники яких не платять податків, є незаконно встановлені споруди. Нерідко зовнішній вигляд МАФів не відповідає правилам благоустрою, нерідко встановлені на тротуарі таким чином, що суттєво ускладнює рух пішоходів. Кричущими є випадки розміщення цигаркових кіосків поблизу церкви та навчальних закладів.


Як повідомив керівник муніципальної поліції Вячеслав Роман працівники служби вже почали рейди з метою фіксації кількості МАФів та кіосків у всіх мікрорайонах міста.  Якщо ж будуть виявлені незаконно встановлені, їх власників будуть попереджувати про демонтаж споруд.

За результатами наради начальниками управлінь дано доручення визначити скільки дозволів на встановлення МАФів та кіосків видано, якою продукцією вони мають право торгувати, чи сплачуються податки, чи не порушують правила благоустрою.

Мукачівська міськрада

Прочитано 502 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box