Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Управління міськвиконкому/Управління міського господарства/Міст на Берегівській-об’їзній потребує капітального ремонту
П'ятниця, 26 лютого 2016 11:22

Міст на Берегівській-об’їзній потребує капітального ремонту

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

Заступник Мукачівського міського голови-начальник управління міського господарства Віталій Гільтайчук надіслав телефонограму керівництву ОДА та Служби автомобільних доріг у Закарпатській області щодо  необхідності реагування на катастрофічну ситуацію проїжджої частини мосту по Берегівській – об’їзній, яка  відноситься до державної власності.

«У зв’язку з постійними скаргами громадян та можливістю виникнення аварійних ситуацій, для збереження цілісності конструктивних елементів мостової споруди через р.Латориця, а також недоцільністю проведення ямкового ремонту просимо терміново приступити до робіт з капітального ремонту проїжджої частини ділянки вул. Берегівська – об’їзна, що пролягає через вищевказану мостову споруду та відносяться до державної власності.

Зі свого боку гарантуємо проведення капітального ремонту мостової споруди в рамках реалізації проекту, виготовленого і погодженого в установленому порядку.

В разі відсутності жодних дій по зазначеному питанню буде розглядатись питання перекриття руху через вказану мостову споруду.

Про прийняті рішення просимо поінформувати управління міського господарства в термін до 01.03.2016р», - йдеться у телефонограмі.

Мукачівська міськрада

Прочитано 390 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box