Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Управління міськвиконкому/Управління освіти, молоді та спорту/В Мукачеві розробили Положення про порядок зарахування дітей до 1-го шкіл міста
П'ятниця, 11 березня 2016 11:32

В Мукачеві розробили Положення про порядок зарахування дітей до 1-го шкіл міста

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

Детально про положення розповіла начальник управління освіти Мукачівського міськвиконкому Катерина Кришінець-Андялошій.  За її словами обов’язковою умовою зарахування дитини до 1-го класу є подача заяви батьками. Терміни подачі заяви для зарахування з 1 квітня по 25 серпня, для спеціалізованих шкіл – з 1 квітня та не пізніше, як за три дні до початку конкурсного відбору (співбесіди).

Заява подається до реєстратора на ім’я директора школи. До заяви про зарахування дитини додається копія свідоцтва про народження дитини.  Наявність в реєстрі інформації про дітей, які навчатимуться в 1-му класі, є обов’язковою умовою зарахування дитини школи.

На основі заяви, копії свідоцтва про народження дитини, документів, що підтверджують адресу проживання, або реєстрації заявника реєстратор вносить до Реєстру подану в заяві інформацію.

 Внесенню до Реєстру підлягає наступна інформація від заявника на основі заяви:

  1. прізвище, ім’я, по батькові дитини;
  2. дата народження дитини (день, місяць, рік);
  3. адреса проживання, або реєстрації дитини;
  4. навчальний заклад, на території обслуговування якого проживає, або зареєстрована дитина;
  5. навчальний заклад, який за вибором батьків буде відвідувати дитина;
  6. прізвище, ім’я, по батькові одного з батьків, або особи, що їх замінює;
  7. контактні дані (телефон, електронна адреса).

Після успішної реєстрації для кожної заяви присвоюється порядковий номер в реєстрі (по кожному загальноосвітньому навчальному закладу, навчально-виховному комплексу чи спеціалізованій школі окремо) відповідно до дати та часу прийняття реєстратором заяви та внесення відповідної інформації.

Прийом дітей до 1-го класу загальноосвітніх навчальних закладів, навчально-виховних комплексів здійснюється  керівником перед початком навчального року відповідно до мережі та наповнюваності 1-их класів, списків, сформованих базою даних та заяв переданих упродовж терміну подачі заяви для зарахування дитини до 1-го класу та здійснюється на безконкурсній основі.

Першочергово зараховуються до 1-го класу діти, які проживають на території обслуговування навчального закладу.

У випадку, коли кількість заяв не з території обслуговування перевищує кількість вільних місць, перевага надається тим, чия заява була зареєстрована реєстратором раніше.

Прийом дітей до 1-го класу спеціалізованої школи здійснюється  керівником відповідно до мережі та наповнюваності 1-их класів, списків, сформованих базою даних та заяв переданих від держателя Реєстру на конкурсній основі (співбесіді) в червні.

Результати співбесіди оголошуються не пізніше 5 днів після її проведення. Діти зараховуються до навчального закладу за наказом директора до початку навчального року.

Мукачівська міськрада

Прочитано 3196 разів Останнє редагування П'ятниця, 11 березня 2016 11:36

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box

Консоль налагодження Joomla

Сесія

Інформація облікового запису

Використання пам'яті

Запити до бази даних