Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Управління міськвиконкому/Управління освіти, молоді та спорту/У Мукачеві успішно функціонують 19 закладів дошкільної освіти та 7 дошкільних підрозділів НВК
Вівторок, 31 липня 2018 18:16

У Мукачеві успішно функціонують 19 закладів дошкільної освіти та 7 дошкільних підрозділів НВК

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

З них один заклад приватної форми власності.

На сьогоднішній день наявна мережа закладів дошкільної освіти відповідає регіональним особливостям, забезпечує потреби громадян в освітніх послугах, враховуючи індивідуальні та національні інтереси, здібності та обдарування дітей.

Наразі працюють заклади, у яких освітній процес здійснюється: на угорській мові (ДНЗ №17), одна група з німецькою мовою навчання ( ДНЗ №25), п`ять груп з англійської мовою навчання ( ДНЗ №5, ДНЗ №19, ДНЗ №10). 

Зазначимо, що в ДНЗ №20 організовано роботу спеціальної групи для дітей з особливими потребами, в НВК 10 з жовтня 2017 року функціонує логопедична група. На даний час у закладах дошкільної освіти організовано роботу 8- інклюзивних груп, у яких виховується 10 дітей з особливими потребами.

Протягом останніх років спостерігається тенденція збільшення кількості дітей та відповідно кількості груп. 

До кінця 2018 року планується відкриття 2-х додаткових груп у вивільнених підрозділах дошкільного підрозділа НВК «Гармонія».

Станом на сьогодні в закладах дошкільної освіти міста працюють 182 групи, у яких виховується 4246 дітей.

У закладах дошкільної освіти організоване триразове харчування. Денна вартість харчування становить 21 гривню, з якої 60% за перебування дітей сплачують батьки, 40% оплати здійснюється з міського бюджету. 

Управлінням освіти, молоді та спорту щороку вивчається питання про стан організації харчування у закладах дошкільної освіти, видаються тематичні накази, проводиться анкетування батьків, дані питання розглядаються на колегії управління освіти, молоді та спорту, нарадах керівників закладів дошкільної освіти та методистів. 

Управління освіти, молоді та спорту міськвиконкому

Прочитано 118 разів Останнє редагування Вівторок, 31 липня 2018 18:25
Управління освіти, молоді та спорту

Про відділ

Facebook

Тел.: (03131) 2-13-67

Адреса:

м. Мукачево, пл. Духновича, 2 (кабінети № 60-64)

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box

Консоль налагодження Joomla

Сесія

Інформація облікового запису

Використання пам'яті

Запити до бази даних