Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Управління міськвиконкому/Управління освіти, молоді та спорту/В Мукачеві підведено підсумки І етапу Всеукраїнського конкурсу робіт юних фотоаматорів «Моя Україно!»
Субота, 29 вересня 2018 12:45

В Мукачеві підведено підсумки І етапу Всеукраїнського конкурсу робіт юних фотоаматорів «Моя Україно!»

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

З метою пошуку та розкриття нових юних талантів, підвищення ролі фотоаматорства у морально-естетичному вихованні підростаючого покоління, збільшення мережі гуртків юних фотоаматорів, сприяння художньої майстерності гуртківців, а також популяризації та пропаганди кращих робіт юних фотоаматорів, з 17 до 24 вересня 2018 року був проведений І етап Всеукраїнського конкурсу робіт юних фотоаматорів «Моя Україно!» серед вихованців закладів загальної середньої освіти.
У І етапі Конкурсу прийняли участь вихованці наступних закладів загальної середньої освіти: ЗОШ №1 ім. О.С. Пушкіна, ЗОШ №2 ім. Т.Г. Шевченка, СШ №4, НВК «Гармонія», НВК №6, ЗОШ №7, НВК №10, НВК №11, НВК №15, ЗОШ №20, НВК «ДНЗ – ЗОШ І ст.- гімназія». На конкурс було подано 114 фоторобіт.
Членами журі визнано переможцями :
1.1) у номінації «Портрет»:
І місце
- Шепу Крістіну, ученицю ЗОШ І- ІІІ ст. №2 ім. Т. Г. Шевченка («Україночка», молодша вікова категорія);
- Яцину Олександру, ученицю ЗОШ І - ІІІ ст. №1 ім .О.С.Пушкіна («Душа янгола», середня вікова категорія);
- Василинець Тетяну, ученицю НВК №10 ( «Україночка», старша вікова категорія)
ІІ місце
- Ковача Максима, учня ЗОШ №2 І-ІІІ ст. ім.Т.Г.Шевченка («Моє серце - Україна», молодша вікова категорія);
- Бряник Дар'ю, ученицю ЗОШ І-ІІІ ст.№1 ім .О.С.Пушкіна («Погляд», середня вікова категорія);
ІІІ місце
– Миговича Олексія, учня СШ №4 («Щирий Українець», молодша вікова категорія) ;
-Ковача Дмитра, учня ЗОШ №2 І-ІІІ ст. ім.Т.Г.Шевченка («Вирушаємо в політ»,молодша вікова категорія);
1.2) у номінації «Репортажне фото»:
І місце
- Жука Серафима, учня СШ №4 («Моя Україна», молодша вікова категорія) ;
- Вірик Христину, ученицю НВК «Гармонія» («Казка», старша вікова категорія) ;
- Мазура Сергія, учня НВК №10 ( «Розпач», середня вікова категорія);

ІІ місце
-Зареву Ангеліну, ученицю ЗОШ І - ІІІ ст. №2 ім .Т.Г.Шевченка («Майбутнє України- це я, це ти», молодша вікова категорія) ;
-Боричок Крістіана, учня НВК «Гармонія» («Україна під надійним захистом», середня вікова категорія);
ІІІ місце
-Мороз Алессандро, учня ЗОШ І - ІІІ ст. №20 ( «Дощ у Мукачеві», молодша вікова категорія);

1.3) у номінації «Фото з застосуванням програми Adobe Photoshop» :
І місце
- Куцук Христину, ученицю СШ № 4 («Я шаную Україну», молодша вікова категорія) ;
-Мучичку Валерію - ученицю ЗОШ І-ІІІст.№1 ім .О.С.Пушкіна («Веселкова легкість», середня вікова категорія) ;
ІІ місце
- Куцук Христину, ученицю СШ № 4 («Я люблю Україну», молодша вікова категорія) ;
-Голубєву Марію, ученицю ЗОШ І - ІІІ ст. №2 ім .Т.Г.Шевченка («Пурпуровий захід», середня вікова категорія) ;
ІІІ місце
– Милославську Ангеліну, ученицю ЗОШ І - ІІІ ст. №2 ім .Т.Г.Шевченка («Всі ми різні, Україна в нас одна», молодша вікова категорія) ;
1.4) у номінації «Архітектура» :
І місце
-Волошина Любомира, учня ЗОШ І-ІІІ ст.№20 ім.О.Духновича («Архітектурне диво Львова», молодша вікова категорія);
- Теличко Романа, учня НВК №10 («Замок Паланок», середня вікова категорія)
- Василинець Тетяну, ученицю НВК №10 ( «Мукачівська фортеця», старша вікова категорія)
- ІІ місце
- Притулу Ростислава, учня НВК №15 ( «Нічний вогник Закарпаття», середня вікова категорія);
- Волошина Любомира, учня ЗОШ І-ІІІ ст.№20 ім.О.Духновича («Старовинний млин сучасності», молодша вікова категорія);
ІІІ місце
- Семенко Олега, учня ЗОШ І - ІІІ ст. №2 ім .Т.Г.Шевченка («Пам'ятка нашого міста», молодша вікова категорія) ;
1.5) у номінації «Макрофотографія» за:
І місце
- Губського Артема, учня СШ №4 («Краса в моїй руці», молодша вікова категорія) ;
- Стрижак Анастасію, ученицю ЗОШ І-ІІІ ст.№1 ім.О.С.Пушкіна («Закарпаття очима метелика», середня вікова категорія) ;
- Шпеник Крістіана, учня ЗОШ І-ІІІ ст.№7 («У полоні смакоти», старша вікова категорія) ;
ІІ місце
- Курпіль Романа, учня НВК №10 («Равлик», молодша вікова категорія),
-; Стрижак Анастасію, ученицю ЗОШ І-ІІІ ст.№1 ім .О.С.Пушкіна («Тигр на лаванді», середня вікова категорія) ;
ІІІ місце
- Швардак Дарину, ученицю СШ №4 («Замріяна», молодша вікова категорія)
- Ціптака В'ячеслава, учня ЗОШ І - ІІІ ст. №2 ім .Т.Г.Шевченка («Квітуча Україна», середня вікова категорія)

1.6) у номінації «Флора і фауна»:
І місце
- Ільтьо Сергія, учня ЗОШ І-ІІІ ст. №2 ім.Т.Г.Шевченка («Вас зустрічає Синевир», молодша вікова категорія) ;
- Бряник Дар'ю, ученицю ЗОШ І-ІІІ ст.№1 ім .О.С.Пушкіна («Природнє диво», середня вікова категорія);
- Дяк Катерину, ученицю ЗОШ І-ІІІ ст.№1 ім .О.С.Пушкіна («Лебедина вірність», старша вікова категорія);
ІІ місце
- Кінах Христину, ученицю ЗОШ №2 І-ІІІ ст. ім.Т.Г.Шевченка («Мрія про волю»,молодша вікова категорія) ;
-Кость Вероніку, ученицю ЗОШ І-ІІІ ст.№20 ім .О.Духновича («Українські трудівниці», середня вікова категорія);
ІІІ місце
–Бігар Емілію, ученицю ЗОШ №2 І-ІІІ ст. ім.Т.Г.Шевченка («У чорного кота нема проблем»,молодша вікова категорія) ;
-Глаголу Ярину, ученицю ЗОШ №2 І-ІІІ ст. ім.Т.Г.Шевченка («Про що говорять очі собаки»,середня вікова категорія) ;
1.7) у номінації «Пейзаж»:
І місце
- Печорського Володимира, учня ЗОШ І-ІІІ ст. №2. ім.Т.Г.Шевченка («Осінь така мила…», молодша вікова категорія) ;
- Тараканову Катерину, ученицю ЗОШ І-ІІІ ст.№1 ім .О.С.Пушкіна («Подорож без обмежень», середня вікова категорія);
- Фаринича Романа, учня ЗОШ І-ІІІ ст. №20 ім.О.Духновича ( «Зимові Карпати», старша вікова категорія)
ІІ місце
-Книш Омеляна, учня ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 ім.Т.Г.Шевченка («Захід сонця», молодша вікова категорія) ;
-Пільгуй Вероніку, ученицю НВК «ДНЗ-ЗОШ І ст.-гімназія» («Подорож Карпатами», середня вікова категорія);
- Тараканову Катерину, ученицю ЗОШ І-ІІІ ст.№1 ім .О.С.Пушкіна («Барвистий світанок», середня вікова категорія);
ІІІ місце
- Косарєву Софію, ученицю ЗОШ І-ІІІ ст.№1 ім .О.С.Пушкіна («Журавлине озеро», молодша вікова категорія);
-Божок Аделіну, ученицю ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 ім.Т.Г.Шевченка («Вечірнє Мукачево», середня вікова категорія).

Управління освіти, молоді та спорту міськвиконкому

 

Прочитано 99 разів Останнє редагування Понеділок, 01 жовтня 2018 21:54
Управління освіти, молоді та спорту

Про відділ

Facebook

Тел.: (03131) 2-13-67

Адреса:

м. Мукачево, пл. Духновича, 2 (кабінети № 60-64)

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box

Консоль налагодження Joomla

Сесія

Інформація облікового запису

Використання пам'яті

Запити до бази даних