Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Управління міськвиконкому/Управління освіти, молоді та спорту/Понад 1000 школярів міста цього літа оздоровились та відпочили за кошти міського бюджету
Середа, 10 жовтня 2018 12:30

Понад 1000 школярів міста цього літа оздоровились та відпочили за кошти міського бюджету

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

 

Сьогодні, на засіданні виконавчого комітету Мукачівської міської ради, начальник управління, молоді та спорту виконавчого комітету Мукачівської міської ради Кришінець-Андялошій Катерина доповіла про відпочинок та оздоровлення школярі міста.

Так, станом на 1 вересня 2018 на оздоровлення та відпочинок дітей міста Мукачева використано 859 тис.грн.

Зазначимо, що у місті було організовано роботу літніх мовних таборів з денним перебуванням при ЗОШ №7, 13, СШ №4, НВК №10, НВК "ДНЗ-ЗОШ І ст. - гімназія" та таборів з денним перебуванням при ЗОШ № 20, НВК №6,11. При цьому на один день перебування дитини в таборі з міського бюджету виділено 107 гривень.

Окрім того при 7 закладах загальної середньої освіти (ЗОШ №1,14,15,ліцей,НВК №6, «Гармонія», «Первоцвіт») діяли короткотривалі мовні табори, в яких відпочивали 405 дітей, які займалися в 29 – ти мовних групах (24 анлійських груп, 3 німецьких і 2 французьких групах).

30-31 травня 2018 міською комісією з координації роботи літніх мовних таборів з денним перебуванням та таборів з денним перебуванням при закладах загальної середньої освіти м. Мукачева здійснено перевірку щодо стану готовності таборів до роботи влітку 2018 з видачею відповідних актів приймання.

У всіх 8 закладах відпочинку здійснено підготовку до роботи табору: видано відповідні накази, забезпечено кадрами, затверджено списки дітей пільгових категорій, розроблений план роботи щодо організації дозвілля.

Також для дотримання санітарного законодавства проведено дезінфекцію приміщень, бактеріологічне та санітарно-хімічне дослідження води; проведено гігієнічне навчання працівників; забезпечено протипожежний, санітарно-епідеміологічний стан, впорядковано території таборів.

Зазначимо, що напередодні з начальниками таборів відпочинку та фізичними особами-підприємцями, які надають послуги з організації харчування проведено семінари-навчання з питань проведення оздоровчої кампанії.

Станом на звітній період в 8 таборах відпочило 700 дітей пільгових категорій, а саме:

• 8 дітей із малозабезпечених сімей;

• 241 дітей, які перебувають на диспансерному обліку;

• 100 талановитих та обдарованих дітей;

• 74 дітей осіб, визнаних учасниками бойових дій;

• 2 дітей,один із батьків яких загинуву районі бойових дій;

• 10 дітей-сиріт та позбавлених батьківського піклування;

• 8 дітей-інвалідів;

• 8 дітей із сімей, які постраждали на ЧАЕС;

• 238 із багатодітних сімей;

• 2 дітей, взятих на облік ССД як такі, що перебувають на обліку СЖО;

• 7 дітей, зареєстрованих як внутрішньо переміщені особи;

• 2 дітей працівників агропромислового комплексу.

В літніх мовних таборах з денним перебуванням при ЗОШ №7, 13, СШ №4, НВК №10, НВК "ДНЗ-ЗОШ І ст. - гімназія" відпочило 380 учнів та було організовано 23 мовні групи (14 англійських груп, 9 німецьких).

У таборах з денним перебуванням при ЗОШ № 20, НВК № 6, 11 відпочило 320 дітей.

Особливим цьогорічний літній мовний табір був для Мукачівської ЗОШ №7, адже навчальний заклад взяв участь у найбільшому волонтерському освітньому проекті України – «Go Camp 2018» та 2 тренерів-педагогів отримали сертифікати по вивченню англійської і німецької мов). Мукачівська ЗОШ №7 – одна із 9 шкіл Закарпаття, які взяли участь у цьому проекті. Також з вихованцями працювала волонтерка з Ґете Інституту Юдіт Мюллер, котра провела ряд навчальних занять за програмою Go Сamp з німецької мови. Вихованці мали змогу комунікувати з носієм іноземної мови, познайомитися з особливостями живого спілкування.

Для поширення досвіду роботи за цим проектом 14 травня 2018 з педагогами філологами з вивчення іноземних мов (англійська, німецька, французька), відповідальних за роботу в літніх мовних таборах за 1-шою та 2-гою програмами проведено інструктивно- методичний семінар-навчання за проектом «Go Camp-2018" та роздано методично-інформаційні матеріали.

Вартість путівки у табори відпочинку з денним перебуванням на 14 днів становила 1498 грн.; 1 день – 107 грн.

Особливістю цьогорічної оздоровчої кампанії була організація роботи літніх мовних таборів з короткотривалим перебуванням при ЗОШ № 1,6, 14, ліцеї, НВК №15, «Гармонія», «Первоцвіт», в яких відпочили 405 учнів.

До роботи в таборах були залучені англомовні волонтери, вчителі, які викладають іноземну мову, студенти та викладачі МДУ.

Відпочинок - це не лише гарно проведений час, але й дозвілля, яке приносить користь і надасть сили до нових перемог та звершень.

Так, 30 мукачівських дітей-переможців олімпіад (5- 7 класи) та призери спортивних змагань з 15 червня по 25 червня відпочивали у с.Гукливе Воловецького району за кошти міського бюджету. Також з 1по 10 липня відпочивала друга група дітей.

Окрім того,за кошти міського бюджету 24 учнів - лідерів МУРС з 18 по 25.06.2018 відпочивали в м. Скадовськ.

З 25 червня по 08 липня 2018 організовано за кошти міського бюджету відпочинок(14 днів) для 32 дітей пільгових категорій в позаміському дитячому таборі оздоровлення та відпочинку «Білочка» с. Лісарня Мукачівського району.

Окрім того, за кошти державного бюджету в МДЦ «Артек» та ДП УДЦ «Молода гвардія» оздоровились 24 дітей.

За кошти обласного бюджету оздоровилися та відпочили 17 дітей пільгових категорій.

Всього станом на 01.09.2018 року відпочило та оздоровилось 1048 дітей пільгових категорій міста Мукачева.

У всіх таборах проведено комплексні перевірки за участю представників управління Держпродспоживслужби в місті Мукачевому та Мукачівської міськрайонної філії ДУ «Закарпатський обласний лабораторний центр Держсанепідслужби України», лікарів Центру первинної медико-санітарної допомоги м. Мукачево і управління освіти, молоді та спорту. Здійснювався постійний контроль за дотриманням санітарних норм і правил щодо забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя. Всі обстеження проведено із застосуванням лабораторно-інструментальних досліджень факторів середовища життєдіяльності дітей. Всі досліджені взірці відповідали вимогам нормативної документації. Під час перевірок порушень санітарних норм та правил не виявлено. Медичними працівниками таборів проводився контроль за дотриманням вимог при організації харчування дітей, виконанням натуральних норм, режимних моментів та проводилась санітарно-освітня робота щодо профілактики кишкових захворювань, інфекційних захворювань, травматизму.

При вивчені питання організації харчування встановлено, що заборонених продуктів у харчуванні дітей не виявлено, відповідала нормам вартість продуктів, що реалізовувалися через шкільні буфети. Харчоблоки забезпечені відповідним інвентарем, обладнанням, посудом.

Санітарний стан харчоблоків задовільний, наявні електрорушники, паперові рушники, баки з кип'яченою водою.

Обстежено технічний стан будівель і споруд, обладнання спортивних та дитячих майданчиків. Перевірено наявність наказів про організацію відпочинку та затвердження списків дітей, журналу обліку дітей, інструктажів з техніки безпеки, охорони праці, журналів інструктажу, документів, які вказують на безкоштовне перебування в таборі, Положення про табір з денним перебуванням, кошторису видатків, штатного розпису, планів виховної роботи в таборі, заяв батьків, тощо.

Особливе значення в організації виховної роботи було відведено плануванню та проведенню дозвілля, врахування визначних дат і свят, що припадають на цей період, подій, календаря літніх пам'ятних дат, традицій табору, вікових та індивідуальних особливостей молодших школярів та підлітків. Активно співпрацювали із таборами відпочинку

Мукачівський центр позашкільної освіти, Будинок школярів та СОК ДЮСШ; проведено профорієнтаційні зустрічі з спеціалістами Мукачівського МЦЗ та працівниками патрульної поліції. Кожен табір презентував у дитячих закладах відпочинку організовано і проведено інформаційно – роз'яснювальну роботу з дітьми та педагогами з питань дотримання правил пожежної безпеки, поводження дітей на воді та з вибухонебезпечними речовинами, правил організації екскурсій тощо під особистий підпис у відповідних Журналах реєстрації та інструктажів.

Всі матеріали щодо підготовки та проведення оздоровчої кампанії 2018 висвітлено на сторінці фейсбук управління освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Мукачівської міської ради.

Обсяг видатків Програми на відповідні роки складає: на 2018 рік - 848 тис.грн.; на 2019 рік - 898 тис.грн.; на 2020 рік - 948 тис.грн

Управління освіти, молоді та спорту міськвиконкому

Прочитано 37 разів Останнє редагування Середа, 10 жовтня 2018 12:40
Управління освіти, молоді та спорту

Про відділ

Facebook

Тел.: (03131) 2-13-67

Адреса:

м. Мукачево, пл. Духновича, 2 (кабінети № 60-64)

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box

Консоль налагодження Joomla

Сесія

Інформація облікового запису

Використання пам'яті

Запити до бази даних