Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Управління міськвиконкому/Управління освіти, молоді та спорту/Заклади профтехосвіти Мукачева почнуть отримувати кошти
Середа, 30 березня 2016 09:57

Заклади профтехосвіти Мукачева почнуть отримувати кошти

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

Місто вже отримало частину стабілізаційної дотації для фінансування закладів профтехосвіти. Про це повідомляє перший заступник Мукачівського міського голови Ростислав Федів.

«Мукачево вже отримало першу частину стабілізаційної дотації для трьох закладів профтехосвіти міста. Це 2 млн.834 тис. гривень. Нагадаю, що відповідне рішення спрямувати кошти для закладів прийнято на позачерговій сесії, яку минулого тижня ініціював міський голова Андрій Балога. Ми домоглися від центральних органів влади врахувати позицію громади щодо фінансування закладів через механізм дотацій з державного бюджету. Водночас вже 39 студентів-сироти та 99 викладачів ПТУ звернулися до міської влади виділити їм матеріальну допомогу. І вони її отримають, опісля того, як буде здійснено перехід на єдину розрахункову програму, яка наразі впроваджується у всіх містах країни», - зазначає посадовець.

Мукачівська міськрада

Прочитано 511 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box