Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Управління міськвиконкому/Управління освіти, молоді та спорту/В Мукачеві в системі дошкільної освіти впровадять європейську модель еко-дитсадків
Четвер, 05 травня 2016 20:56

В Мукачеві в системі дошкільної освіти впровадять європейську модель еко-дитсадків

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

Цю ідею Мукачево перейняло від угорського міста Добош, в якому сьогодні перебуває офіційна делегація міста. В її складі міський голова Андрій Балога, начальник управління освіти міськвиконкому Катерина Кришінець-Андялошій, директор ЗОШ №3 Степан Шинк.

 

Делегація побувала в еко-дитсадку Добоша, який зведений коштом грантового проекту ЄС. Головна ідея закладу – з дитинства привчати малечу оберігати природу. Тут вчать діток роздільному сортуванні відходів – є спеціальні урни для пластмаси, паперу, скла. Також окремо скрині для відпрацьованих батарейок та лампочок. Заклад себе забезпечує електроенергією завдяки сонячним панелям. Тут же діти з батьками облаштували оранжерею, вирощують діти з вихователями пряні трави, овочі. За словами керівника еко-садочку Йолани Кечкешні-Гормінц ідея впровадження таких закладів є наразі популярною в Угорщині. Садочок відвідує 250 дітей, групи – 25-28 дітей. Режим роботи – десятигодинний. Але, якщо є заяви більше 10 батьків режим роботи групи може бути збільшеним. Вона також зазначила – угорці із задоволенням поділяться своїм досвідом з українськими колегами, й самі залюбки готові вивчати кращі практики дошкільної освіти Мукачева.

Вже найближчим часом делегація працівників дошкільної ланки Мукачева зможе побувати в заклади, аби ознайомитися з новітніми ідеями. А вже з осені європейську модель еко-дитсадків впроваджуватимуть в Мукачеві.

Мукачівська міськрада

Прочитано 542 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box