Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Управління міськвиконкому/Управління освіти, молоді та спорту/В школах Мукачева вже цьогоріч встановлюватимуть 3D лабораторії
П'ятниця, 06 травня 2016 08:35

В школах Мукачева вже цьогоріч встановлюватимуть 3D лабораторії

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

Як працюють новітні технології змогли побачити представники делегації Мукачева, які побували в  угорському місті Добош, зокрема місцевому училищі ім. Жужани Кошут. Угорці готові провести підготовку наших педагогів працювати з такими лабораторіями, - про це було домовлено в ході візиту делегації.

 

3Dлабораторію заклад отримав з Великобританії в рамках грантового проекту. Завдяки лабораторії можливо проводити теоретичні та практичні заняття з біології, фізики, хімії, географії та інших предметів. При цьому одна 3лабораторія одночасно заміняє кілька навчальних обладнань для кабінетів.

Лабораторії вже цього року почнуть встановлювати в найбільших школах Мукачева.

 

Водночас буде активізовано співпрацю училища та Мукачівської ЗОШ №3 ім. Ф. Ракоці II, яка триває не один рік. Училище веде підготовку будівельників, перукарів, офіціантів, електриків, продавців. За словами керівника закладу Пийтера Штейгнера лабораторія, яку вони отримали 5 років тому стала незамінною в навчальному процесі. В закладі навчається 670 студентів, і більшість часу приділяється саме практичним заняттям.

Мукачівська міськрада

Прочитано 411 разів Останнє редагування Середа, 11 травня 2016 10:19

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box