Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Управління міськвиконкому/Управління освіти, молоді та спорту/Мукачівська ЗОШ №6 отримала підручники від партнерів з Чехії
Понеділок, 16 травня 2016 11:12

Мукачівська ЗОШ №6 отримала підручники від партнерів з Чехії

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

В школі вже третій рік вчать як другу іноземну мову чеську. Чехи щороку передають підручники чеської мови для шкіл, в яких здійснюється викладання чеської мови як другої іноземної.

 Сьогодні делегація з партнерського краю Височина в складі депутата крайської ради Йожефа Недведа, представника виконавчої влади Яна Сламечка, керівника канцелярії гетьмана Катерини Свободової побували у закладі, де передали підручники. Тут чеську мову вивчають 180 учнів 5-7 класах. Участь в заході взяли й заступник Мукачівського міського голови Едуард Барчій, начальник управління освіти Катерина Кришінець-Андялошій, начальник відділу капбудівництва Ярослав Попик.

Також чеська делегація оглянула заклад. Цього року продовжено оновлення закладу.  ЗОШ №6 була включена в перелік  закладів, які мали спільним коштом ремонтувати в рамках співпраці Закарпаття та Височини (ремонт даху). Тиждень тому  вже завершено капітальний ремонт шатрового даху. І це перший проект співпраці, який вже виконано. Тут фахівцями замінено дерев’яні конструкції, встановлено металопрофіль. Роботи на 100% профінансовано з міського бюджету - для цього було виділено 750 тисяч гривень.

 

Мукачівська міськрада

Прочитано 1222 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box