Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Управління міськвиконкому/Управління освіти, молоді та спорту/Школярів Мукачева за згоди батьків зможуть перевірити на предмет вживання наркотиків
П'ятниця, 20 травня 2016 11:40

Школярів Мукачева за згоди батьків зможуть перевірити на предмет вживання наркотиків

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

Коштом міського бюджету в Мукачеві буде закуплено 250 багатопрофільних тестів для виявлення наркотиків «Sniper 12».

 

Школярів за згоди батьків зможуть перевірити на предмет вживання наркотиків. Відсутність реальної статистики дозволяє зробити припущення про наявність ризику потрапляння наркотиків до дітей. У Мукачеві хочуть допомогти батькам з’ясувати чи не вживає їх дитина наркотичні засоби. Це справа добровільна і саме батьки вирішуватимуть чи вони хочуть провести таке тестування чи ні. Тести недешеві, тому влада взяла на себе ці видатки. Тестування проводитиметься у кабінеті довіри лікарні, в школах – де вирішать батьки. Водночас для профілактики в школах міста наркологами читається курс лекцій по профілактиці наркоманії серед дітей. Також проводиться опитування школярів фахівцями Мукачівського держуніверситету з метою з’ясування чи вживають школярі психотропні речовини.

Тестування на наркотики психологи рекомендують у тому випадку, якщо у батьків з'явилися підозра на вживання дітьми психотропних/психоактивних речовин. Окрім змін в поведінці дитини, це може бути й наявність слідів від уколів, поява синяків, не контрольованості  поведінки і реакцій.

Мукачівська міськрада

Прочитано 396 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box