Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Управління міськвиконкому/Управління освіти, молоді та спорту/В дитсадках Мукачева запроваджують роздільне сортування сміття
П'ятниця, 29 липня 2016 14:40

В дитсадках Мукачева запроваджують роздільне сортування сміття

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

Про такі новації повідомляє начальник управління освіти міськвиконкому Катерина Кришінець-Андялошій. За її словами такі проекти успішно втілюються в освітніх закладах Європи, а вже з нового навчального року запровадять еко-проект і в Мукачеві.

«З першого вересня в дитсадках Мукачева запроваджуємо роздільне сортування сміття. Така практика існує в начальних закладах країн ЄС, тому і в нашому містідітвора долучатиметься до такого проекту. Міський бюджет профінансує закупівлю всього необхідного – спеціальні урни для паперу, пластику, відпрацьованих батарейок, лампочок. В Європі лише 20% побутових відходів не переробляють. У нас ситуація кардинально різниться. Тому вже з юного віку ми маємо долучати дітей до екологічних проектів, які виховують бережливе ставлення до навколишнього середовища», - зазначає Катерина Кришінець-Андялошій .

Мукачівська міськрада

Прочитано 467 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box