Четвер, 01 вересня 2016 09:35

В Мукачеві відзначають свято першого дзвоника

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

Сьогодні у спеціалізованій школі №4, де з нагоди свята побував міський голова Андрій Балога , вперше до школи пішло 60 учнів. Загалом у школі вчиться 602 дітей. Цього року в закладі проводився капітальний ремонт – оновлено всі вбиральні, замінено систему опалення, водопостачання та водовідведення, завершують й роботи в харчоблоці. Також в класах проведено поточний ремонт.

Урочиста лінійка розпочалася рівно о 8:30. Вітав першокласників, їх батьків та педагогічний колектив Андрій Балога. Він зазначив, що місто прагне виховати освічених громадян, патріотів своєї землі.

«Сьогодні важливий день для першокласників та їх батьків. Першокласникам бажаю наполегливості. Батькам дякуємо за терпіння. Школи міста оновлюються, зробимо все можливе, щоби навчальні заклади були забезпечені всім необхідним. Успіхів всім вам», - звернувся міський голова до присутніх.

Насамкінець першокласникам школи надали почесне право дати перший дзвоник.

До першого вересня школи міста отримали 300 проекторів, 300 ноутбуків, 120 комплектів шкільних парт. Також цього дня всі школи міста отримають комплекти футбольних форм та м’ячі.

Мукачівська міськрада

Прочитано 367 разів Останнє редагування Четвер, 01 вересня 2016 10:14

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box