Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Управління міськвиконкому/Управління освіти, молоді та спорту/В Мукачеві вітали студентів коледжу з новим навчальним роком
Четвер, 01 вересня 2016 11:53

В Мукачеві вітали студентів коледжу з новим навчальним роком

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

Сьогодні вперше 230 студентів гуманітарно-педагогічного коледжу Мукачівського державного університету сядуть за парти. Для них в закладі організували свято знань. На захід запросили й міського голову Андрія Балогу. Участь взяли і святі отці.

Студенти вчитимуться за фахом «дошкільна освіта», «початкова освіта», «музичне мистецтво», - повідомив керівник закладу, депутат міськради Іван Кушнір. По завершенню навчання студенти мають змогу працювати в освітніх закладах краю. І нині випускники успішно працюють в школах та дитсадках області. За весь час роботи закладу в коледжі вивчили понад 18 тисяч педагогів.

«Щиро вітаю вас з Днем знань. Це не лише свято нашої галузі - це всенародне свято. Від того, який багаж знань ми дамо студентам, залежить майбутнє галузі, моральний стан суспільства. Нехай навчання вам буде у задоволення», - звернувся до студентів керівник закладу.

Вітав майбутніх педагогів й міський голова Андрій Балога. «Мені приємно бути в стінах цього закладу, адже ще зовсім нещодавно ми тут вручали дипломи випускникам. Хочу побажати вам, щоби навчання стало корисним, і ви почерпнули нові знання, які вам знадобляться в майбутньому», - зазначив міський голова.

Мукачівська міськрада

Прочитано 310 разів Останнє редагування Четвер, 01 вересня 2016 13:00

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box