Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Управління міськвиконкому/Управління освіти, молоді та спорту/Андрій Балога запропонував підписати суспільний договір щодо розвитку позашкільної освіти в Мукачеві (ФОТО+ВІДЕО)
П'ятниця, 02 вересня 2016 16:35

Андрій Балога запропонував підписати суспільний договір щодо розвитку позашкільної освіти в Мукачеві (ФОТО+ВІДЕО)

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Сьогодні в місті проводять громадські слухання щодо розвитку позашкільної освіти. На захід запросили депутатів міськради, громадськість, представники засобів масової інформації.

Влада міста декларує намір створити потужний центр позашкільної освіти. Для цього виділяються й відповідне фінансування. Цьогоріч вперше на програму позашкільної освіти виділено 1,4 млн. гривень. Коштом програми розвитку позашкільної освіти на 2016 рік було закуплено оснащення для гуртків: комп'ютерна техніка, велосипеди, туристичне спорядження, катамарани. Діти будуть забезпечені всім необхідним. На діючий центр позашкільної освіти виділяються чималі кошти. Протягом навчального року тут діяли 34 гуртки з еколого-натуралістичним, туристично-краєзнавчим, науково-технічними напрямами роботи, в яких минулого навчального року займалося 706 вихованців. Наразі планують створити потужний центр позашкільної освіти, який матиме три напрямки роботи: науково-технічний, еколого-натуралістичний та краєзнавчо-туристичний.

Міський голова Андрій Балога в ході слухань запропонував підписати суспільний договір щодо розвитку позашкільної освіти в місті.

«Багато спекулювали на темі продажу землі – ніяку земельну ділянку екоцентру ні продавати, ні передавати ніхто не буде. Для цього ми готові підписати суспільний договір і обумовити письмово ці речі, і розвиток самого центру позашкільної освіти. Якщо нема довіри, ми готові зафіксувати зобов’язання письмово. Більше того біля екоцентру є земельна ділянка площею 40 сотин, і ми пропонуємо її об’єднати з територію закладу. Тут буде змога звести корпуси для туристичного та технічного відділів центру позашкільної освіти. У новому центрі буде збільшено кількість ставок з 31 до 35, збільшиться й кількість гуртків. Нема проблем в укрупненні й об’єднані – це робиться і в інших містах України. Наша мета - розвиток позашкільної освіти, ми готові до консенсусу, аби йшов поступ галузі. Тому пропоную без спекуляцій прийняти оптимальне рішення», - звернувся до присутніх міський голова.

Як зазначає начальник управління освіти Мукачівського міськвиконкому Катерина Кришінець-Андялошій центр має бути єдиною структурою, де буде один керівник, а його заступники відповідатимуть за ці напрями роботи. Керівника пропонується призначити шляхом відкритого конкурсу. Перший крок - приєднання до Мукачівського центру позашкільної освіти еколого-натуралістичний центр учнівської молоді.

Центр позашкільної освіти області буде правонаступником всіх майнових прав та обов’язків еколого-натуралістичного центру учнівської молоді.

Також в ході слухань висловлювали сподівання, що найближчим часом пройде оновлення позашкільної освіти міста, що стане стартом роботи потужного центру для школярів міста.

 

ВідеоЧастина 1, Частина 2

Прочитано 534 разів Останнє редагування П'ятниця, 02 вересня 2016 17:02

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box