Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Управління міськвиконкому/Управління освіти, молоді та спорту/Відбувся міський навчально-методичний семінар вчителів основ здоров’я
Вівторок, 29 листопада 2016 11:06

Відбувся міський навчально-методичний семінар вчителів основ здоров’я

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

28 листопада 2016 року на базі Мукачівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №13 відбувся міський навчально-методичний семінар вчителів основ здоров’я на тему «Використання інноваційних технологій на уроках основ здоров’я».

Було розглянуто ряд питань щодо застосування інноваційних технологій на уроках основ здоров’я. Зокрема вчитель Мукачівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №13 Росоха О.М. висвітлила зміст доповіді, в якій виділила головні переваги методу проектів, які сприяють розвитку особистості, креативності учнів, є найкращою формою залучення до дослідницької та пошукової роботи. На закінчення виступу Ольга Михайлівна провела практичне заняття-тренінг для вчителів по методах проектів. Під час виконання завдань вчителі мали змогу відчути себе учнями і підготувати цікаві проекти на тематику корисності вітамінів та мікроелементів, здорового харчування, корисної їжі тощо.

Керівник методоб’єднання Стегура-Богуш А.Ю. поділилася досвідом роботи з створення проектів, що сприяють переконанню учнів у виборі здорового способу життя.

Методист з навчальних дисциплін методичного кабінету управління освіти Данашевський М. М. наголосив про доцільність впровадження методу проектів на уроках основ здоров’я з метою заохочення дітей до творчих експериментів, креативного мислення, тому, що під час виконання проектів учні займають активну позицію, що сприяє розвитку ініціативи, уяви, самодисципліни, співпраці з іншими учнями.

Прочитано 394 разів Останнє редагування Вівторок, 29 листопада 2016 11:48
Управління освіти, молоді та спорту

Про відділ

Facebook

Тел.: (03131) 2-13-67

Адреса:

м. Мукачево, пл. Духновича, 2 (кабінети № 60-64)

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box