Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Управління міськвиконкому/Управління освіти, молоді та спорту/Науково-методична співпраця МДУ та освітніх закладів м. Мукачева
Вівторок, 29 листопада 2016 11:12

Науково-методична співпраця МДУ та освітніх закладів м. Мукачева

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

24 листопада 2016 рокуна базі дошкільного навчального закладу №25 (керівник Галай Н.М., вихователь-методист Гошівська Л.І.) кафедра педагогіки дошкільної та початкової освіти МДУ спільно з управлінням освіти виконавчого комітету Мукачівської міської ради провели третє засідання науково-методичного семінару, присвяченого актуальним проблемам професійної підготовки вчителя початкової школи та вихователя дітей дошкільного віку в умовах інтеграційних процесів. Учасники засідання переглянули практичне заняття в ІІ молодшій групі в умовах двомовності (вихователь Пришляк Л.А.), після чого активно обговорили актуальні питання теорії і практики підготовки майбутніх педагогів до роботи з дітьми в полікультурному середовищі.

Представники дошкілля міста також поділилися власним досвідом організації освітньої роботи з дітьми в сучасних умовах. Так, головний спеціаліст управління освіти Понго Л.Є. ознайомила присутніх з нововведеннями дошкільної освіти міста, сучасними проектами, які поступово реалізовуються або реалізовуватимуться найближчим часом у садочках міста; керівник дошкільного закладу № 7 Цільо В.В. розповіла про участь закладу у проекті з питань освіти дітей-ромів, започаткований за підтримки Міжнародного фонду «Крок за кроком»; методист з дошкільної освіти методичного кабінету Пархоменко О.Г. та вихователь-методист дошкільного закладу № 20 Телінгер М.С. ознайомили учасників засідання з особливостями та шляхами впровадження курсу виховної спрямованості «Культура добросусідства» у роботу з дошкільниками.

Прочитано 409 разів Останнє редагування Вівторок, 29 листопада 2016 12:10
Управління освіти, молоді та спорту

Про відділ

Facebook

Тел.: (03131) 2-13-67

Адреса:

м. Мукачево, пл. Духновича, 2 (кабінети № 60-64)

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box