Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Управління міськвиконкому/Управління освіти, молоді та спорту/Відбувся семінар практичних психологів та соціальних педагогів на тему: «Формування психологічної готовності випускників до ЗНО»
Вівторок, 29 листопада 2016 11:21

Відбувся семінар практичних психологів та соціальних педагогів на тему: «Формування психологічної готовності випускників до ЗНО»

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

Зовнішнє незалежне оцінювання – це реальність нашого освітнього простору. В педагогічних колах проблеми та перспективи, пов’язані із зовнішнім незалежним оцінюванням (ЗНО), сьогодні широко обговорюють. Нині проблема методичного супроводу предметної підготовки до ЗНО достатньо висвітлена, тоді як психологічний компонент такої підготовки залишається мало розробленою сферою психолого-педагогічної теорії та практики.

Саме тому 15 листопада 2016 року на базі Мукачівського ліцею відбувся навчально–методичний семінар практичних психологів та соціальних педагогів на тему: «Формування психологічної готовності випускників до ЗНО».

Тестування – це серйозне психологічне випробування тому завдання школи і практичних психологів допомогти учням психологічно налаштувати учнів на успіх, ознайомити з правилами проходження ЗНО, допомогти в підготовці до тестування.

Для психолога важливіше не те, наскільки переконання учасників ЗНО об’єктивно відображають реальну картину тестування, а емоційні установки випускників та їхніх батьків. Тому основною його метою є організація та впровадження різних форм роботи з усіма учасниками навчально-виховного процесу щодо розвіювання негативних переконань, які склалася в учнів, батьків та педагогів щодо процедури ЗНО. А очікуваним результатом поперджувально-просвітницької, розвивальної роботи буде формування позитивного ставлення до зовнішнього незалежного оцінювання та психологічної готовності до зовнішнього незалежного оцінювання.

Прочитано 456 разів Останнє редагування Вівторок, 29 листопада 2016 12:08
Управління освіти, молоді та спорту

Про відділ

Facebook

Тел.: (03131) 2-13-67

Адреса:

м. Мукачево, пл. Духновича, 2 (кабінети № 60-64)

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box