Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Управління міськвиконкому/Управління освіти, молоді та спорту/Відбувся міський навчально-методичний семінар вчителів французької мови
Четвер, 01 грудня 2016 17:46

Відбувся міський навчально-методичний семінар вчителів французької мови

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

30 листопада 2016року на базі Мукачівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 ім.Т.Г.Шевченка відбувся міський навчально-методичний семінар вчителів французької мови на тему «Організація комунікативно-орієнтованого навчання на уроках французької мови». Семінар розпочався з виступу голови методичного об’єднання Кополовець О. Ф. яка акцентувала увагу на ролі педагога, завдання якого полягає в тому, щоб знайти максимум педагогічних ситуацій, у яких може бути реалізоване прагнення дитини до активної пізнавальної діяльності. Педагог повинен постійно удосконалювати процес навчання, що дозволяє дітям ефективно і якісно засвоювати програмний матеріал. Тому так важливо використовувати рольові ігри на уроках.

Чечур В.О. проаналізувала базові принципи формування комунікативної компетенції учнів на уроках французької мови. Педагог відмітила, що за допомогою рольової гри вчитель може розвивати усі види мовленнєвої діяльності учнів, і перш за все усне мовлення, яке є провідним видом мовленнєвої діяльності на середньому ступені навчання. Також, на засіданні обговорили використання ігрових технологій на уроках французької мови у початковій ланці. Вчитель. Хлицко Н.В. в своєму виступі наголосила, що гра як основний спосіб навчання дозволяє організувати тренування у використанні засобів спілкування без повторення завченого, тобто всі вправи використовуються як комунікативні.

Учасники семінару активно долучились до практичної апробації, запропонованих ігрових та ситуативних завдань, запропонованих колегами.

Прочитано 261 разів
Управління освіти, молоді та спорту

Про відділ

Facebook

Тел.: (03131) 2-13-67

Адреса:

м. Мукачево, пл. Духновича, 2 (кабінети № 60-64)

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box