Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Управління міськвиконкому/Управління освіти, молоді та спорту/Акція «16 днів проти насильства» в Мукачівській ЗОШ І-ІІІ ст. №7
Неділя, 11 грудня 2016 08:40

Акція «16 днів проти насильства» в Мукачівській ЗОШ І-ІІІ ст. №7

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

З 25 листопада по 09 грудня в Мукачівській ЗОШ І - ІІІ ст.№7 проходили заходи в рамках щорічної акції «16 днів проти насильства».

25 листопада було організовано міні-флешмоб «Ми проти насилля» та виставку дитячих малюнків «Діти проти насилля». Мета цих заходів - привернути увагу шкільної спільноти до проблеми насильства в учнівському середовищі, сім'ї та громадських місцях.28 грудня волонтером громадської організації «Фонд «Кримінон – Надія» Морозовою Наталією Михайлівною проведено лекцію для старшокласників «Правда про наркотики», а представником служби у справах дітей Мукачівського міськвиконкому лекцію «Жорстоке поводження у дитячому середовищі».

1 грудня 2016 року органами учнівського самоврядування організована акція «Червона стрічка», присвячена Всесвітньому дню боротьби зі СНІДом. Зранку кожному педагогу та учню була подарована символічна червона стрічка, що є міжнародним символом боротьби зі СНІДом, а також - проведено конкурс на кращу шкільну газету «Ми - проти СНІДу».

2 грудня в Міжнародний день боротьби з рабством для того, щоб привернути увагу до проблеми торгівлі людьми, підвищити обізнаність населення з даного питання, уникнути ризикованих ситуацій, актив учнівського самоврядування разом із педагогом організатором Балла Е. провели акцію під гаслом «Будь обачним! Не потрапляй у сучасне рабство!». Жителям мікрорайону вони розповіли та роздали інформаційні буклети щодо того, як безпечно подорожувати світом і влаштовуватись на роботу без ризиків для власної свободи, безпеки та здоров’я. Цього ж дня актив учнівського самоврядування провів виховну годину на тему «Інвалідність – це не вирок».

Крім цього в рамках акції «16 днів проти насильства» проведено ряд виховних годин та годин спілкування.

Прочитано 980 разів
Управління освіти, молоді та спорту

Про відділ

Facebook

Тел.: (03131) 2-13-67

Адреса:

м. Мукачево, пл. Духновича, 2 (кабінети № 60-64)

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box