Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Управління міськвиконкому/Управління освіти, молоді та спорту/«Розвиток креативності у діток» - одне із питань, яке сьогодні обговорювали у НВК «Гармонія»
Середа, 15 лютого 2017 16:37

«Розвиток креативності у діток» - одне із питань, яке сьогодні обговорювали у НВК «Гармонія»

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

В дошкільному підрозділі НВК «Гармонія» відбулася зустріч присвячена темі: «Використання коректурних таблиць в роботі з дошкільниками».

Коректурні таблиці, як і будь-які інші творчі ігри, можна використовувати під час спеціально організованої освітньої діяльності: – як засіб активізації психічних процесів і включення дітей у навчально-пізнавальну діяльність: – для уточнення знань і розширення інформаційно-пізнавального кола уявлень дошкільників.

Зібрання було поділене на дві частини: теоретична та практична, опісля чого відбулося обговорення, де кожен міг поставити своє запитання та послухати поради тих виховательок, котрі вже мають певний досвід у застосуванні даних таблиць, їхню користь та необхідність введень у програму.

У практичній частині зустрічі, одна із виховательок «Гармонії» доступно та професійно продемонструвала роботу з дітьми використовуючи ці таблиць, їхню специфіку та різні варіації використання.

Загалом зустріч була спрямована на те, щоб покращити навчання та виховання діток саме завдяки використання коректурних таблиць Н. В. Гавриш.

Зауважимо, що креативність як здатність і, прагнення до творчої діяльності, прояву фантазії, вигадки, уяви науковці справедливо відносять до базових якостей особистості, оскільки саме вона визначає життєву позицію, спрямованість і характер дій людини незалежно від їх предметного змісту.

Прочитано 610 разів
Управління освіти, молоді та спорту

Про відділ

Facebook

Тел.: (03131) 2-13-67

Адреса:

м. Мукачево, пл. Духновича, 2 (кабінети № 60-64)

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box