П'ятниця, 17 лютого 2017 16:10

Шукаємо молоді педагогічні таланти. ДНЗ №33

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Міський конкурс «Шукаємо молоді педагогічні таланти» має на меті виявити талановитих творчих спеціалістів, сформувати громадське уявлення про сучасного молодого педагога.

Серед учасників конкурсу: вихователі дошкільних навчальних закладів, вчителі-предметники, вчителі початкових класів, вихователі ГПД, педагоги-організатори, керівники гуртків позашкільних навчальних закладів (стаж педагогічної роботи до 3-х років).

Вчора, 16 лютого, вихователь ДНЗ №33 Назаренко Ольга Григорівна – вихователь 2 молодшої групи продемонструвала роботу з дітками, використовуючи різноманітні методи навчання.

Так, з дітьми було проведено цікавий урок, де вони повторювали тему звірів. Діти уявно поринули у ліс, де ознайомлювалися з тваринами, а також мали можливість нагодувати зайчика (гра «Нагодуй тварин»). Насправді, вихователь дуже творчо, водночас уміло підійшла до залучення діток у навчання.

Також молодий педагог продемонструвала картотеку дидактичних ігор. Розповіла про те, що у навчанні вони використовують коректурні таблиці Н.В.Гавриш, а в садочку кожна група має свій екологічний проект.

 

Прочитано 621 разів Останнє редагування Середа, 22 лютого 2017 10:05
Управління освіти, молоді та спорту

Про відділ

Facebook

Тел.: (03131) 2-13-67

Адреса:

м. Мукачево, пл. Духновича, 2 (кабінети № 60-64)

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box