Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Управління міськвиконкому/Управління освіти, молоді та спорту/Критерії оцінювання конкурсних матеріалів: «Шукаємо молоді педагогічні таланти»
Понеділок, 20 лютого 2017 20:24

Критерії оцінювання конкурсних матеріалів: «Шукаємо молоді педагогічні таланти»

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

Проведення відкритого уроку: відповідність теми уроку програмному матеріалу; чіткість формування мети і завдань уроку; доцільність використання методів прийомів і форм; оптимальність використання часу; спілкування і зворотній зв'язок з учнями; досягнення цілей уроку; культура і мовлення.

Розробка уроків: оформлення згідно методичних вимог; використання різних типів уроків; використання інновацій; відповідність структури уроку його типу.

Самоаналіз проведеного уроку: місце і роль уроку в системі уроків; постановка й досягнення мети уроку; обґрунтування структури уроку; доцільність і ефективність використаних прийомів, методів і форм роботи; аналіз результатів навчальної діяльності на уроці.

Виконання тестових завдань.

Нагадаємо, що конкурс «Шукаємо молоді педагогічні таланти» має на меті виявити талановитих творчих спеціалістів, сформувати громадське уявлення про сучасного молодого педагога.

Управління освіти Мукачівського міськвиконкому.

Прочитано 173 разів
Управління освіти, молоді та спорту

Про відділ

Facebook

Тел.: (03131) 2-13-67

Адреса:

м. Мукачево, пл. Духновича, 2 (кабінети № 60-64)

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box