Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Управління міськвиконкому/Управління освіти, молоді та спорту/Вчителі фізики ділились досвідом впровадження технологій енергоефективності та енергозбереження
Середа, 22 лютого 2017 21:40

Вчителі фізики ділились досвідом впровадження технологій енергоефективності та енергозбереження

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

22 лютого 2017 року на базі Мукачівської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 ім. О.С. Пушкіна відбувся семінар-практикум вчителів фізики на тему: «Технології енергозбереження та енергоефективності під час вивчення окремих розділів фізики». Своїм досвідом роботи в цьому напрямі поділилась Фегер Беатриса Олегівна, вчитель фізики Мукачівської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 ім. О.С. Пушкіна, яка у своєму виступі продемонструвала набуті знання та навички.

Зокрема вчитель у своїй презентації розкрила власну формулу успіху. Основні складові для досягнення поставленої мети – це напружена праця, старання, знання, цікавість, віра в свої сили, бажання та підтримка колег та учнів.

Також Беатріса Олегівна розповіла, що на своїх уроках навчає дітей не запам’ятовувати матеріал бездумно, а мислити і завжди застосовувати набуті знання у житті. Зокрема вчитель звернула увагу на дослідженнями, які проводила разом з учнями у спільному румуно-українському проекті.

По закінченню виступу вчителі фізики міста кожен поділився досвідом застосування енергозберігаючих технологій на своєму власному досвіді. Підсумовуючи виступи учасників, проаналізувавши думки всіх присутніх Данашевський Михайло Михайлович, методист методичного кабінету, подякував вчителям за роботу в цьому напрямку. Адже, використання і застосування в побуті енергоефективних та енергозберігаючих технологій актуальне на теперішній час питання і допоможуть учням в майбутньому раціонально використовувати енергоресурси.

Управління освіти Мукачівського міськвиконкому.

Прочитано 257 разів Останнє редагування П'ятниця, 24 лютого 2017 12:20
Управління освіти, молоді та спорту

Про відділ

Facebook

Тел.: (03131) 2-13-67

Адреса:

м. Мукачево, пл. Духновича, 2 (кабінети № 60-64)

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box