Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Управління міськвиконкому/Управління освіти, молоді та спорту/Вчителі математики ділились досвідом використання усних вправ як одного із засобів розвитку мислення школярів при вивченні математики
Четвер, 23 лютого 2017 21:37

Вчителі математики ділились досвідом використання усних вправ як одного із засобів розвитку мислення школярів при вивченні математики

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

23 лютого 2017 року на базі Мукачівської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 ім. Т.Г. Шевченка відбувся міський навчально-методичний семінар вчителів математики по темі: «Використання усних вправ як один із засобів розвитку мислення школярів при вивченні математики». Переглядаючи презентацію школи, учасники семінару мали змогу ознайомитись з історією школи та її досягненнями.

Своїм досвідом роботи поділилась Пилипчук Ольга Володимирівна, вчитель математики Мукачівської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 ім. Т.Г. Шевченка, яка у своєму виступі розповіла про свою роботу з учнями, про завдання, які вона використовує на різних етапах уроків, провела з присутніми майстер-клас.

Зокрема вчитель у своїй презентації розповіла про своє педагогічне кредо – «Шлях справжнього вчителя – це той, який він подолав разом зі своїми учнями».

Використання усних вправ актуальним, адже, викликаючи інтерес та прививаючи любов до математики за допомогою різних видів усних вправ, вчитель допомагає учням активно діяти з навчальним матеріалом, пробуджує в них прагнення вдосконалювати способи обчислень та розв’язків задач, менш раціональні замінювати більш досконалими. А це – одна із найважливіших умов свідомого засвоєння матеріалу і супроводжує дитину на всьому шляху навчання: від 1 класу – до успішної здачі ЗНО.

Метою усної роботи є розвиток обчислювальних навичок; розвиток математичної культури, мови; вміння узагальнювати і систематизувати, переносити отримані знання на нові завдання.

По закінченню виступу вчителі математики поділилися своїм досвідом по цій темі, обговорили проблеми, які найчастіше трапляються на уроках, складнощі, що виникають в учнів при розв’язані певних видів задач та форми і методи покращення викладання матеріалу учням. 

Прочитано 390 разів
Управління освіти, молоді та спорту

Про відділ

Facebook

Тел.: (03131) 2-13-67

Адреса:

м. Мукачево, пл. Духновича, 2 (кабінети № 60-64)

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box