Середа, 19 квітня 2017 14:02

Ланцюжок добра

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

 

«Милосердя й доброта – як два крила, на яких

тримається людство»

У кожній людині є вроджене прагнення робити добрі, альтруїстичні вчинки. Можливо, саме тому кожна по-справжньому добра справа викликає в людях ентузіазм такої сили, що одна маленька подія здатна привести до безлічі справ, наповнених любов'ю. Неначе добро зачіпає певні струни в людських серцях, які відгукуються своєю дивно красивою мелодією.

Одним із прикладів подібних подій, що знаходять відгук у дітей, є проект «Добрих справ», який розпочато у Мукачівському НВК «ДНЗ-ЗОШ I ст.-гімназія». Волонтерський загін учнівського самоврядування школи спільно з педагогами організували допомогу вчителям-пенсіонерам похилого віку, які отримали соціальні пакети до Великодня. Учні–волонтери при зустрічі намагалися подарувати турботу і довіру. Учасники проекту змогли відчути благотворний вплив справ у повсякденному житті.

Також з метою надання допомоги нашим воїнам-патріотам, які змушені постійно перебувати в бойовій готовності, відстоюючи безпеку України, учні школи підтримали волонтерський проект «Пасхальний кошик для воїна АТО», а саме було зібрано: сухі продукти харчування, виготовлені руками школярів національні обереги (ляльки-мотанки, стрічки, писанки), листи, малюнки, які були передані до Мукачівського центру позашкільної освіти, де організовано передачу зібраних матеріалів шкіл міста до Мукачівської волонтерської організації допомоги воїнам АТО.

Учнями школи зібрано канцтовари, які були передані в онкологічне, інфекційне, очне відділення обласної дитячої лікарні, для хворих дітей, що перебувають на стаціонарному лікуванні в даних відділеннях.

Гімназисти відвідали та передали зібрані розмальовки, фарби, олівці, альбоми для слабозорих дітей - учнів ЗОШ-інтернату I-II ступенів та в реабілітаційний центр для дітей з обмеженими можливостями.

Ця славна традиція вшановування добра почалася з метою втілити в життя просту ідею про те, що кожна людина може чинити добро – будь то маленькі щоденні вчинки, або величезні соціальні проекти, покращуючи життя інших людей і змінюючи світ на краще.

Подібна щира ініціатива не могла не торкнутися серця дітей.

Думайте добре і думки визріють в добрі вчинки.

Щодня по всьому світу люди самостійно об’єднуються і безкорисливо творять добрі справи: це є їх внутрішньою потребою, тому більшість добрих вчинків не мають розголосу. Адже головне – це позитивний духовний сплеск в людях, які беруть участь у таких благородних справах, як з одного, так і з іншого боку.

Як відомо, реальні приклади з життя завжди надихають і додають сили. Тому висвітлення добрих, позитивних вчинків наших гімназистів підтримує багатьох людей і вселяє в них впевненість у тому, що кожна людина може творити добро, змінюючи світ на краще.

«Хороша думка і хороше діло породжує ланцюгову реакцію добрих думок і добрих справ.»

Мирослава Мандибур, заступник директора з навчально-виховної роботи Мукачівського НВК «ДНЗ-ЗОШ I ст.-гімназія».

Прочитано 287 разів Останнє редагування Середа, 19 квітня 2017 14:43
Управління освіти, молоді та спорту

Про відділ

Facebook

Тел.: (03131) 2-13-67

Адреса:

м. Мукачево, пл. Духновича, 2 (кабінети № 60-64)

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box