Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Управління міськвиконкому/Управління освіти, молоді та спорту/Сьогодні, 20 квітня 2017 року, в НВК "Гармонія" проведено "День цивільного захисту"
Четвер, 20 квітня 2017 18:40

Сьогодні, 20 квітня 2017 року, в НВК "Гармонія" проведено "День цивільного захисту"

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

День почався з ранкової лінійки, на якій начальник цивільного захисту НВК "Гармонія", директор комплексу Мотильчак А.М. ознайомив всіх з програмою Дня ЦЗ.

Головним завданням заходу було удосконалення учнями, вихованцями та педагогічним колективом теоретичних знань і практичних навичок, дій в умовах надзвичайних ситуацій, а також практична перевірку здатності дітей та працівників діяти за сигналами оповіщення цивільного захисту, користування засобами колективного та індивідуального захисту.

Протягом дня вихованці старших груп та учні початкових класів показали малюнком на асфальті своє бачення безпеки та цивільного захисту. А учні старших класів організували виставку стінгазет на дану тему.

Проведена навчальна тривога оповіщення виникнення надзвичайної ситуації: організований вихід дітей з школи, шикування на шкільному подвір'ї.

Класними керівниками проведено виховні години "Безпека дитини - понад усе" з питань безпеки життєдіяльності та профілактики травматизму невиробничого характеру.

Після відбулася лінійка,на якій підвели підсумки "Дня цивільного захисту" та нагородили грамотами учнів які брали активну участь у заході.

Прочитано 373 разів Останнє редагування Субота, 22 квітня 2017 14:52
Управління освіти, молоді та спорту

Про відділ

Facebook

Тел.: (03131) 2-13-67

Адреса:

м. Мукачево, пл. Духновича, 2 (кабінети № 60-64)

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box