Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Управління міськвиконкому/Управління освіти, молоді та спорту/Огляд-конкурс пісні та строю (НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ" №6)
П'ятниця, 19 травня 2017 10:43

Огляд-конкурс пісні та строю (НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ" №6)

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

З метою виховання у підростаючого покоління почуття патріотизму, збереження традицій, пов'язаних з історією Українських військ та підвищення престижу й розвитку мотивації в учнівської молоді до державної військової служби 18 травня 2017 року на базі НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ" №6 відбувся перший шкільний огляд-конкурс військово-патріотичної пісні та строю, в якому взяли участь учні 7-8 класів.

Конкурс відбувся вперше. Сам процес підготовки до змагань виховує у школярів дисципліну та уміння працювати в команді.

Хто крокував найчіткіше і співав наймелодійніше, змогли побачити усі охочі, яких було чимало. Конкурс пройшов з урочисто – піднесеним настроєм, бо школярі вперше мали честь брати участь у такому заході.

Було помітно, що кожен клас серйозно готувався до цього конкурсу під керівництвом учителів фізкультури, класних керівників та вчителя предмету «Захист Вітчизни». Учні вперше брали участь у такому конкурсі, тому дуже хвилювались. Саме з цієї причини ретельно готувалися: шикувались, крокували, учили пісні.

Команди демонстрували рівень стройової підготовки, проходження урочистим маршем з піснею. Також оцінювалися дії командира загону та зовнішній вигляд учасників. За підсумками протоколів журі перемогу здобув загін "Міцні горішки" учнів 7-б класу.

Сподіваємося, що це стане хорошою традицією в закладі. Лише спільними зусиллями можна організувати таке чудове свято.

Маємо надію, що нашу ідею проведення конкурсу військово-патріотичної пісні та строю підтримають й інші навчальні заклади міста.

Прочитано 854 разів
Управління освіти, молоді та спорту

Про відділ

Facebook

Тел.: (03131) 2-13-67

Адреса:

м. Мукачево, пл. Духновича, 2 (кабінети № 60-64)

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box

Консоль налагодження Joomla

Сесія

Інформація облікового запису

Використання пам'яті

Запити до бази даних