Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Управління міськвиконкому/Управління освіти, молоді та спорту/У Мукачівському ДНЗ №19 пройшла інтелектуальна олімпіада серед старших дошкільників міста
П'ятниця, 19 травня 2017 17:10

У Мукачівському ДНЗ №19 пройшла інтелектуальна олімпіада серед старших дошкільників міста

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

Сьогодні, 19 травня, в садочку №19 було чимало гостей, адже в закладі проходила міська інтелектуальна олімпіада серед старших дошкільників міста.

Вона проводиться щорічно та має на меті виявлення і розвиток обдарованих дітей дошкільного віку, підвищення їхнього інтересу до здобуття знань.

Адміністрація закладу дякує за участь у заході вихованцю 04 групи "Зірочка" Жук Теодору, який гідно захистив честь садка.

Під час перевірки олімпіадних робіт, малят на спортивному майданчику розважала інструктор з фізичного виховання Надія Кондрат, яка вміло підібрала різноманіття цікавих ігор для дітей.

Також щиро вітаємо переможця олімпіади вихованку ДНЗ №23.

Разом з тим, керівництво дошкільного навчального закладу дякує начальнику управління освіти, молоді та спорту Катерина Кришінець-Андялошій та головному спеціалісту управління освіти, молоді та спорту Людмила Понго за подарунки для учасників олімпіади. Але й це ще не все: школа Соробан Мукачево подарувала переможцям сертифікати на навчання.

Прочитано 473 разів
Управління освіти, молоді та спорту

Про відділ

Facebook

Тел.: (03131) 2-13-67

Адреса:

м. Мукачево, пл. Духновича, 2 (кабінети № 60-64)

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box

Консоль налагодження Joomla

Сесія

Інформація облікового запису

Використання пам'яті

Запити до бази даних