Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Управління міськвиконкому/Управління освіти, молоді та спорту/Х Міжнародний дитячо-юнацький фестиваль народного мистецтва «Смарагдові витоки 2017»
Вівторок, 23 травня 2017 12:52

Х Міжнародний дитячо-юнацький фестиваль народного мистецтва «Смарагдові витоки 2017»

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

Казково багата природа Карпатського краю, чарівні смарагдові ліси, мальовничі полонини, бурхливі ріки, сади, виноградники, водоспади. Саме в цьому краї вже десятий рік поспіль звуки карпатської трембіти зазивають жителів та гостей Мукачева на Міжнародний дитячо-юнацький фестиваль народного мистецтва «Смарагдові витоки».

Край Закарпатський наче створений для поетів і музикантів, любителів найпрекраснішого. Бо він сам, як пісня, як легенда.

Саме на цьому фестивалі солісти, дуети, вокальні ансамблі, хореографічні колективи, фольклорні гурти, юні майстри декоративно-прикладного мистецтва та живопису з різних куточків України мали змогу довести, що саме вони є найкращими.

Учасниками фестивалю із-за меж Закарпаття були діти з Хмельницької, Київської, Сумської, Одеської, Запорізької, Рівненської, Волинської, Донецької, Чернігівської, Черкаської областей, Кам’янець-Подільського, Запоріжжя, Дніпра, Львова, Нетішина, Староконстянтинова, Луцька, Бродів, Нововолинська, Ніжина, Сум, Роздільної, Шепетівки,Вишгорода, Енергодара, Лимана, Волновахи, Івано-Франківська, Рожища, Славути.

Учасниками фестивалю із Закарпаття були діти з Мукачева, Сваляви, Свалявського району та Рахова.

Х Міжнародний дитячо-юнацький фестиваль народного мистецтва «Смарагдові витоки 2017» відбувся за підтримки міського голови Мукачева – Андрія Балоги.

Чимало зусиль для того, щоб фестиваль сподобався всім і кожному, пройшов на високому організаційному рівні, запам’ятався учасникам, як свято музики, пісні, танцю, приємного спілкування, приклала засновник, директор фестивалю, директор Мукачівського Будинку школярів – Галина Яківна Пенська та колектив Будинку школярів.

Саме вони організовували для учасників фестивалю цікаві екскурсії, пленери, турбувалися за їхні виступи, організацію проведення, дозвілля, харчування і транспорт. Відтак, зробили все можливе для того, щоб гості міста почувалися тут комфортно. Про що свідчать безліч записів у книзі відгуків учасників фестивалю.

Виступи учасників фестивалю-конкурсу оцінювало компетентне і досвідчене журі у такому складі:

  1. Старший викладач кафедри теорії і методики початкової освіти МДУ – Ірина Майборода.
  2. Заслужений працівник культури України, голова циклової комісії «Академічний спів» Ужгородського Музичного училища ім.Д.Є. Задора – Надія Підгородська.
  3. Викладач хореографії гуманітарно-педагогічного коледжу МДУ – Надія Шляхта.
  4. Доцент кафедри образотворчого мистецтва Закарпатської академії мистецтв, кандидат мистецтвознавства – Ігор Луценко.
  5. Викладач кафедри графічного дизайну Закарпатської академії мистецтв, викладач дитячої художньої школи ім.Мункачі – Андрій Антонієв.
  6. Заслужений артист України, соліст Заслуженого академічного Закарпатського народного хочу – Олександр Садварій.
  7. Автор-пісняр, солістка Заслуженого академічного Закарпатського народного хору – Яна Садварій.
  8. Завідувач кафедрою хореографії Ужгородського коледжу культури і мистецтв, заслужений працівник культури України – Іван Пастеляк.
  9. Голова журі – Завідувач кафедри співу, диригування та музично-теоретичних дисциплін Мукачівського державного університету, доцент, кандидат педагогічних наук – Мирослава Качур.

Фестивалем опікувався організаційний комітет у складі:

Голова організаційного комітету:

- перший заступник міського голови – Ростислав Євгенович Федів;

Заступники голови організаційного комітету:

– начальник управління освіти, молода та спорту виконавчого комітету Мукачівської міської ради – Катерина Олександрівна Кришінець-Андялошій;

- директор Українського державного центру позашкільної освіти Міністерства освіти і науки України – Геннадій Анатолійович Шкура.

Члени організаційного комітету:

- Директор фестивалю, директор Мукачівського міського Будинку школярів – Галина Яківна Пенська.

- Головний спеціаліст відділу загальної середньої та позашкільної освіти управління освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Мукачівської міської ради – Тетяна Михайлівна Куцик.

- Директор ММКП «Парк» - Михайло Юрійович Ківкович

- Представник громадськості – Вікторія Богданівна Чечур.

Відтак, до вашої уваги імена переможців:

НОМІНАЦІЯ«ВОКАЛЬНЕ МИСТЕЦТВО» (СОЛІСТИ)

ІІ вікова категорія:

- І місце - Гомада Тетяна, м.Мукачево;

ІІІ вікова категорія:

І місце - Савченко Аліна, село Калинове, Волноваський р-н, Донецька область;

НОМІНАЦІЯ “ГУРТИ ”

(фольклорні гурти, троїсті музики, оркестри народних інструментів)

І вікова категорія:

І місце - Фольклорний гурт «Веретенце» м.Славута -

НОМІНАЦІЯ “ХОРЕОГРАФІЧНЕ МИСТЕЦТВО”

ІІ вікова категорія:

- І місце - Зразковий хореографічний колектив «Сузір’я», м.Мукачево Мукачівський Будинок школярів;

ІІІ вікова категорія:

- І місце - Зразковий ансамбль бального танцю «Шарм» м.Нетішин;

НОМІНАЦІЯ “ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО ”

І вікова категорія

- І місце - Анталовці Кароліна, м.Мукачево ;

ІІ вікова категорія

- І місце - Крупенко Данило, м. Ніжин Чернігівська обл.

ІІІ вікова категорія

- І місце - Степанова Анна, м. Вишгород Київська область

IV вікова категорія

- І місце - Данилова Надія, м.Львів

НОМІНАЦІЯ ДЕКОРАТИВНО-УЖИТКОВЕ МИСТЕЦТВО” ,

“ХУДОЖНІ РЕМЕСЛА”

ІНДИВІДУАЛЬНІ РОБОТИ:

ПИСАНКАРСТВО

ІІ вікова категорія

– І місце –Муц Еліна, м. Дунаївці, Дунаєвецький район. Хмельницька обл.

ІІІ вікова категорія

– І місце – Шлапак Олександра м.Старокостянтинів

IV вікова категорія

– І місце – Бура Анастасія м.Старокостянтинів, Хмельницької області.

БІСЕРОПЛЕТІННЯ

ІІ вікова категорія

І місце –Максимович Дарина, м.НетішинХмельницька обл.

ІІІ вікова категорія

І місце - Нахман Вікторія м.Свалява

ХУДОЖНЯ ОБРОБКА ПАПЕРУ (квілінг, витинанка, орігамі, паперопластика)

І вікова категорія

І місце - Сніжинська Тетяна смт,.ОкниОкнянськийрн.Одеська обл.-

ІІ вікова категорія

І місце - Стоян Вікторіям. НіжинЧернігівська обл.,

ІІІ вікова категорія

І місце - Коваль Вікторіям. НіжинЧернігівська обл.,

IV вікова категорія

І місце - Решетнік Юрій м.Львів

ЛЯЛЬКА

І вікова категорія

- І місце - Сербін Маргаритасмт,.ОкниОкнянськийрн. Одеська обл.

ІІ вікова категорія

- І місце - Борковська Улянам.Нетішин, Хмельницька обл.

ІІІ вікова категорія

- І місце - Герц Євгенія м.Мукачево

ВИРОБИ З ТІСТА

ІІІ вікова категорія

- І місце - Фролова Юлія м. ЕнергодарЗапорізької обл.

ВІТРАЖ, РОЗПИС НА СКЛІ

ІІ вікова категорія

- І місце – Коваль Катерина, м.Мукачево.

ІІІ вікова категорія

- І місце – Марченко Таїсія м.Суми

IV вікова категорія

- І місце – Антонюк Оксана м.Львів

НАРОДНИЙ ЖИВОПИС

І вікова категорія

- І місце – Паніна Катерина м.Мукачево

ІІ вікова категорія

- І місце – Нараєвська Катеринам.Старокостянтинів, Хмельницька обл.

ІІІ вікова категорія

- І місце – Мазур Катерина м.Старокостянтинів, Хмельницька обл.

ІV вікова категорі

- І місце – Попович ОлександраМукачево.

БАТІК, ДОВІЛЬНИЙ РОЗПИС НА ТКАНИНІ

ІІ вікова категорія

- І місце – Форсюк Уляна м. Нетішин Хмельницька обл.

ІІІ вікова категорія

- ­І місце – Комісар Анастасіям.Суми

IV вікова категорія

- І місце – Підлісна Софія м.Львів.

ХУДОЖНЯ ОБРОБКА ТЕКСТИЛЬНИХ ТА ВОЛОКНИСТИХ МАТЕРІАЛІВ

(ткацтво, килимарство, вишивка, в’язання, гачкування, художньо-оформлення одяг)

І вікова категорія

- І місце – Пантєєва Софія м. Енергодар, Запорізька обл.

ІІ вікова категорія

- І місце – Онищенко Софіям.Роздільна.

ІІІ вікова категорія

- І місце – Дворніченко Христинам.Суми

IV вікова категорія

- І місце – КосаричОлександрам.Суми

V вікова категорія

- І місце – Сидоренко Катерина м.Суми

ХУДОЖНЯ ОБРОБКА ПРИРОДНИХ МАТЕРІАЛІВ, ДЕРЕВИНИ ТА МЕТАЛУ

(плетіння з лози та соломи, художня обробка шкіри,вироби з металу)

І вікова категорія

- І місце –Магей Юрій м.Рахів

ІІ вікова категорія

- І місце – Волков Федір м. Енергодар, Запорізька обл.

ІІІ вікова категорія

- І місце –Губернюк Олександр м.Роздільна Одеська обл.

ІНШІ ТЕХНІКИ

І вікова категорія

- І місце – Андрущенко Михайлом. Ніжин Чернігівська обл.

ІІ вікова категорія

- І місце – Рула Наталія м. Шепетівка Хмельницька обл.

ІІІ вікова категорія

- І місце – Дехтярук Єлизавета м.Нетішин Хмельницька бл.

НОМІНАЦІЯ ДЕКОРАТИВНО-УЖИТКОВЕ МИСТЕЦТВО” ,

“ХУДОЖНІ РЕМЕСЛА”

КОЛЕКТИВНІ РОБОТИ

І вікова категорія

- І місце – гурток «Квілінг» м. Мукачево.

ІІ вікова категорія

- І місце – гурток «Художня кераміка» Мукачівського Будинку школярів

- І місце – Зразкова студія образотворчого мистецтва «Палітра» м.Мукачево;

ІІІ вікова категорія

- І місце – Колектив «Умілі руки»» с.Слоут Глухівський р-н Сумська обл.

Управління освіти, молоді та спорту міськвиконкому вітає переможців та бажає їм подальших перемог та творчого натхнення.

Прочитано 273 разів Останнє редагування Вівторок, 23 травня 2017 22:17
Управління освіти, молоді та спорту

Про відділ

Facebook

Тел.: (03131) 2-13-67

Адреса:

м. Мукачево, пл. Духновича, 2 (кабінети № 60-64)

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box