Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Управління міськвиконкому/Управління освіти, молоді та спорту/Щодо зарахування дітей до 1-го класу загальноосвітніх навчальних закладів міста та дошкільних навчальних закладів міста
Вівторок, 25 липня 2017 17:19

Щодо зарахування дітей до 1-го класу загальноосвітніх навчальних закладів міста та дошкільних навчальних закладів міста

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

25 липня 2017 року відбулося засідання виконавчого комітету Мукачівської міської ради, де зокрема розглядалося питання зарахування дітей до 1-го класу загальноосвітніх навчальних закладів міста та дошкільних навчальних закладів міста.

СПИСОК

дітей, які проживають на закріплених за загальноосвітніми навчальними закладами територіях обслуговування

Загальноосвітня школа І — ІІІ ступенів № 1 ім. О.С.Пушкіна

1

Гарапко Дар'я Ігорівна

30.04.2011

2

Туряниця Мартин Михайлович

10.11.2011

3

Шпак Кевін Іванович

15.02.2011

4

Сенько Ніколєтта Михайлівна

07.12.2010

5

Євстаф'єв Микита Євгенович

20.09.2011

6

Євстаф'єва Олена Євгенівна

20.09.2011

7

ПлешаКрістіна Юріївна

16.06.2011

8

Ситник Анфіса Владиславівна

22.07.2011

9

Фаринич Еміль Емільович

21.10.2010

10

Власенков Роман Миколайович

29.07.2011

11

Зозулич Дарина Степанівна

16.07.2011

12

Осипчук Анастасія Михайлівна

08.11.2010

13

Поплавська Яна Роландівна

11.07.2011

14

Александрова Анастасія Ігорівна

07.05.2011

15

СофілканичЄлізавета Юріївна

04.08.2011

16

Русин Юліанна Іванівна

31.12.2010

17

Кость Ніка Віталіївна

07.08.2011

18

ЛипченкоДарья Андріївна

23.11.2010

19

Бедь Юліана Юріївна

21.08.2011

20

Новожилов Анатолій Анатолійович

29.07.2011

21

Біличко Артур Ярославович

29.07.2011

22

Абдурахманов Андрій Русланович

24.10.2010

23

Голміц Мілан Олександрович

26.04.2011

24

Іваницький Павло Іванович

29.09.2010

25

Бідзіля Єва Василівна

14.04.2011

26

Порада Алевтина Михайлівна

06.10.2010

27

Фомін Тимофій Сергійович

17.06.2011

28

Орос Вікторія Анатоліївна

27.12.2010

Загальноосвітня школа І — ІІІ ступенів №2 ім. Т.Г.Шевченка

1

МуржаЗіта Олександрівна

13.04.2010

2

Мешко Вадим Віталійович

15.03.2011

3

Швардак Микола Олександрович

17.12.2009

4

Микуланинець Максим Іванович

28.01.2011

5

РегаДоменіка Іванівна

09.07.2011

6

Долинай Злата Сергіївна

24.10.2011

7

Теслюк Іван Васильович

06.11.2010

8

Микитчин Наталія Михайлівна

01.10.2011

9

Чернячук Маргарита Артемівна

12.12.2011

10

Заяць Марк Рудольфович

07.04.2011

11

Тлекпаєв Дмитро Олександрович

19.03.2011

12

Порохнавець Артем Євгенійович

05.03.2011

13

Волох Віктор Любомирович

21.03.2011

14

Белла Євгенія Євгеніївна

06.03.2011

15

Чірка Марія Володимирівна

24.06.2011

16

Деркач Михайло Васильович

28.09.2010

Навчально-виховний комплекс “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів –

дошкільний навчальний заклад “Гармонія”

1

Бобирь Віолетта Андріївна

07.07.2011

2

Ковач Євген Євгенійович

26.07.2011

3

Зозуля Дарія Дмитрівна

17.03.2011

4

Ільницький Давид Андріанович

17.03.2011

5

Дроніна Ксенія Сергіївна

14.05.2011

6

Цугорка Михайло Михайлович

30.05.2011

7

Федина Аліна Геннадіївна

04.11.2010

8

Слободзян Єва Андріївна

14.09.2011

9

Сивулька Андрій Сергійович

07.12.2010

Навчально-виховний комплекс “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів -

дошкільний навчальний заклад” №6

1

Келлнер Дар”я Вікторівна

19.10.2010

2

Бродяк Дарина Павлівна

23.02.2011

3

Дрогобецька Лія Михайлівна

13.10.2010

4

Кабацій Анастасія Йосипівна

01.06.2011

Загальноосвітня школа І — ІІІ ступенів №7

1

Зарева Анна Михайлівна

21.12.2010

2

Криж Богдан Тиберійович

16.09.2011

Навчально-виховний комплекс “Первоцвіт”

1

Бурчук Андрій Сергійович

03.01.2011

Загальноосвітня школа І — ІІІ ступенів №10

1

Назарова Злата Михайлівна

27.10.2011

2

Павлишинець Віктор Іванович

27.05.2010

3

Канчій Сергій Олександрович

03.04.2011

4

Гудивок Іван Петрович

01.04.2011

5

Дементєв Андрій Олександрович

21.02.2011

6

Корехов Михайло Андрійович

25.03.2011

7

Курпіль Роман Васильович

05.04.2011

8

Горбовий Юрій Михайлович

02.05.2011

9

Шимосюк Тетяна Максимівна

28.12.2010

10

ГонакДавід Андрійович

02.07.2010

11

Тягур Роман Ярославович

27.08.2011

12

Года Юрій Юрійович

09.04.2011

Навчально-виховний комплекс “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів -

дошкільний навчальний заклад” №11

1

Болдижар Олександра Петрівна

05.05.2011

2

Ланьо Олександр Сергійович

01.06.2011

3

Притула Владислав Романович

27.05.2011

4

ПуйовЮліанна Андріанівна

21.05.2011

5

Мар'єнко Андрій Сергійович

29.01.2011

6

Іван Христина Аттілівна

31.12.2010

7

Ребреш Михайло Васильович

26.11.2010

8

Комаха Матвій Володимирович

12.07.2011

9

Фединишинець Володимир Володимирович

28.07.2011

10

Гончар Каріна Іванівна

18.03.2011

11

ПфайферНіколета Василівна

21.01.2011

12

Ляхов Владислав Миколайович

13.10.2010

13

Горват Дар'я Руславівна

14.04.2011

14

Бабінець Артем Юрійович

13.06.2011

15

Олексюк Мерседес Денисівна

19.03.2011

16

Кепич Анна Марія Михайлівна

07.08.2011

17

Бальцар Юлія Ігорівна

15.07.2011

18

Головченко Андрій Дмитрович

17.10.2010

19

Халявка Роман Володимирович

21.09.2011

Загальноосвітня школа І — ІІІ ступенів №13

1

Ангел Марія Євгеніївна

25.11.2010

2

Чепак Богдан Вячеславович

28.07.2011

3

Балега Евеліна Павлівна

30.09.2011

4

Олексюк Ілля Вікторович

22.08.2011

5

Кость Данило Іванович

16.09.2011

Навчально-виховний комплекс “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів -

дошкільний навчальний заклад” №15

1

Толстіков Назар Русланович

02.09.2011

2

Тюк Анна Олександрівна

16.02.2011

3

Бойко Марія Василівна

15.05.2011

Загальноосвітня школа І — ІІІ ступенів №20 ім. О.Духновича

1

Шоліна Єлизавета Олександрівна

13.05.2011

2

Лакатош Павло Павлович

13.02.2011

3

Кепенач Дмитро Олександрович

06.03.2011

4

Кордонець Павло Вікторович

16.07.2010

5

Манчик Богдан Степанович

20.07.2010

6

Бойко Ярослав Юрійович

01.03.2011

7

Сіроткін Єгор Сергійович

12.02.2011

8

КапацМікаела Михайлівна

10.05.2011

9

Кость Ніка Віталіївна

07.08.2011

10

Опаленик Максим Вікторович

09.08.2011

11

Митровка Олександр Васильович

12.03.2010

12

Новаковська Альона Валеріївна

21.01.2011

13

Трощак Сергій Сергійович

08.06.2011

14

СіксайЛаврентина Денисівна

12.04.2011

15

Богдан Станіслав Михайлович

11.06.2010

16

Гал Кіра Василівна

10.03.2011

17

Мазур Юлія Володимирівна

20.12.2011

18

Петах Емілія Михайлівна

24.01.2011

19

Коровенкова Ольга Володимирівна

19.04.2010

20

Шпонтак Михайло Михайлович

19.02.2011

21

Сенько Уляна Юріївна

19.08.2011

22

Митрович Кіра Володимирівна

03.07.2011

23

Павелець Максим Володимирович

12.11.2011

24

Демусь Домініка Василівна

18.04.2011

25

Денис Ванесса Юріївна

09.09.2011

26

Русин Олександр Олександрович

27.12.2010

27

Васюта Василь Васильович

17.02.2011

28

Артьоменко Олександр Олександрович

20.02.2011

29

Єсіна Вікторія Михайлівна

19.04.2011

Навчально-виховний комплекс

„ Дошкільний навчальний заклад - Загальноосвітня школа І ступеню – гімназія”

1

Григор'єва Наіна-Любара Ігорівна

05.11.2010

2

Котенко Владислав Ігорович

24.03.2011

3

Порохнавець Романна Романівна

12.11.2011

4

Кеніз Анастасія Олександрівна

14.09.2011

5

Бисага Ілля Іванович

02.08.2011

6

Федоренко Назар Едуардович

20.09.2011

7

Балог Даніїл Іванович

29.09.2010

8

Боричок Кіра Олександрівна

11.03.2011

9

Калинюк Станіслав Кирилович

01.09.2011

10

Кліманов Микола Андрійович

09.02.2011

11

Кобаль Ліана Олександрівна

21.03.2011

12

Балажинець Віктор

05.10.2011

13

ГорватОлівіяРудольфівна

28.07.2010

14

Ланьо Роман Сергійович

28.12.2010

15

Хома Іванна Михайлівна

18.03.2011

16

Когуч Ірина Степанівна

20.12.2010

17

Делеган Альбіна Іштванівна

29.01.2011

СПИСОК

дітей, яких зараховано з 01 серпня 2017 року до дошкільних навчальних закладів та дошкільних підрозділів навчально-виховних комплексів

Дошкільний навчальний заклад №5

  1. Лях Анна, 24.09.2015
  2. Ліба Данило, 28.08.2014
  3. Шанта Ніколета, 20.09.2014
  4. Криж Роман, 15.12.2015
  5. Сяркевич Емілія, 17.04.2015

Дошкільний навчальний заклад №7

  1. Бурч Тетяна, 22.01.2016

Дошкільний навчальний заклад №8

  1. Рубан Дмитро, 04.01.2015
  2. Акрамов Михайло, 27.10.2015
  3. Бара Норберт, 17.02.2015
  4. Бабій Сара, 19.05.2015
  5. Екман Олександр, 28.01.2016
  6. Варваринець Евеліна, 30.06.2012

Дошкільний навчальний заклад №9

  1. Орос Арсеній, 06.09.2014
  2. Болдижар Максим, 23.10.2014
  3. Сушко Максим, 09.12.2015

Дошкільний навчальний заклад №11

  1. Сіксай Максим, 09.10.2015

Дошкільний навчальний заклад №12

  1. Волентир Олександр, 02.01.2015
  2. Козма Ніколетта, 07.07.2014

Дошкільний навчальний заклад №16

  1. Комят Софія, 07.02.2016

Дошкільний навчальний заклад №18

  1. Ревтюк Максим, 28.06.2015
  2. Ціптак Роман, 20.09.2015
  3. Горват Ніколетта, 24.03.2015
  4. Химинець Олександр, 23.07.2014
  5. Мільчевич Олександра, 23.12.2013
  6. Мільчевич Даніелла, 20.12.2015
  7. Куштура Матвій, 25.11.2014

Дошкільний навчальний заклад №19

  1. Кохан Олександра, 25.11.2013
  2. Орсагош Іван, 22.08.2011
  3. Курак Ганна, 21.12.2014
  4. Смичко Софія, 18.05.2012
  5. Барта Тімея, 28.10.2014

Дошкільний навчальний заклад №20

  1. Сайко Василь, 14.01.2016
  2. Якоб Дар’я, 04.01.2016
  3. Шебела-Жуковська Євгенія, 31.07.2015
  4. Бубряк Лариса, 10.03.2015

Дошкільний навчальний заклад №21

  1. Олійник Назар, 03.02.2015
  2. Кувалдін Артем, 15.02.2016

Дошкільний навчальний заклад №23

  1. Ковш Юлія, 10.04.2014

Дошкільний навчальний заклад №25

  1. Литвинюк Лев, 26.05.2015
  2. Левітін Богдан, 11.02.2015

Дошкільний навчальний заклад №28

  1. Кожушна Олександра, 13.01.2012

Дошкільний навчальний заклад №29

  1. Горват Олександр, 16.05.2015

Дошкільний підрозділ навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа

І – ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад «Гармонія»

  1. Жиган Андрій, 19.04.2015

Дошкільний підрозділ навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа

І – ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад «Первоцвіт»

  1. Тихненко Ніколета, 09.12.2015
  2. Мучичка В’ячеслав, 25.11.2014

Дошкільний підрозділ навчально-виховний комплекс “Загальноосвітня школа

І-ІІІ ст. - дошкільний навчальний заклад” №6

  1. Годьмаш Валерія, 11.08.2015

Дошкільний підрозділ навчально-виховний комплекс “Загальноосвітня школа

І-ІІІ ст. - дошкільний навчальний заклад” №11

  1. Курта Олександр, 04.11.2015
  2. Абзалов Дамір, 17.09.2014
  3. Драга Мішель, 24.03.2015

Дошкільний підрозділ навчально-виховного комплексу “Дошкільний

навчальний заклад — загальноосвітня школа І ст. - гімназія”

  1. Несмелова Мікаела, 31.10.2014
  2. Андроник Альбіна, 23.09.2013

Прочитано 344 разів Останнє редагування Вівторок, 25 липня 2017 17:47
Управління освіти, молоді та спорту

Про відділ

Facebook

Тел.: (03131) 2-13-67

Адреса:

м. Мукачево, пл. Духновича, 2 (кабінети № 60-64)

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box