Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Управління міськвиконкому/Управління освіти, молоді та спорту/Управління освіти, молоді та спорту міськвиконкому та Мукачівський державний університет підписали угоду щодо залучення обдарованої молоді до навчання у вишах
Четвер, 14 вересня 2017 13:56

Управління освіти, молоді та спорту міськвиконкому та Мукачівський державний університет підписали угоду щодо залучення обдарованої молоді до навчання у вишах

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

Нині престижність технічних професій, на жаль, поступово знижується через ряд об’єктивних причин. Тож незабаром може постати проблема забезпечення підприємств кваліфікованими кадрами.

Тому Мукачівський державний університет, управління освіти, молоді та спорту та Мукачівська ЗОШ №13 проводять нині спільну профорієнтаційну роботу щодо залучення обдарованої молоді до навчання у вишах на різних факультетах, у тому числі, на економічному в МДУ.

Згідно з угодою про співпрацю, університет зобов’язується допомагати ЗОШ №13 і розвитку матеріальної бази та методичного забезпечення. Школа надаватиме базу для проведення лабораторно-практичних занять, гурткової роботи, залучатимуть провідних викладачів факультету до роботи з обдарованими учнями для участі у конкурсах наукових робіт.

Директор ЗОШ №13 Ковач Людмила Ярославівна своїм підписом в угоді про співпрацю засвідчує, що навчальний заклад надаватиме можливість студентам МДУ проходити практику, проводити для них консультації досвідченими педагогами школи. А також залучати викладачів факультету до спільного проведення конференцій, семінарів, методичних об’єднань, проводити спільну навчально-виховну та культурно-масову роботу, залучати учителів школи та викладачів факультету до профорієнтаційної роботи з майбутніми абітурієнтами.

Вважаємо, що це лише гарний початок подібної співпраці вишів із загальноосвітніми школами нашого міста.

Віриться, що ця співпраця сприятиме основній меті, до якої прагнуть науковці університету, вчителі школи – підвищення престижності економічних та педагогічних професій, підготовки кваліфікованих працівників у даних напрямках.

Управління освіти,

молоді та спорту міськвиконкому

Прочитано 228 разів Останнє редагування Четвер, 14 вересня 2017 14:13
Управління освіти, молоді та спорту

Про відділ

Facebook

Тел.: (03131) 2-13-67

Адреса:

м. Мукачево, пл. Духновича, 2 (кабінети № 60-64)

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box

Консоль налагодження Joomla

Сесія

Інформація облікового запису

Використання пам'яті

Запити до бази даних