Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Управління міськвиконкому/Управління освіти, молоді та спорту/Про підсумки проведення І етапу Всеукраїнського конкурсу робіт юних фотоаматорів «Моя Україно!»
Четвер, 21 вересня 2017 23:23

Про підсумки проведення І етапу Всеукраїнського конкурсу робіт юних фотоаматорів «Моя Україно!»

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

У І етапі Конкурсу прийняли участь вихованці наступних навчальних закладів: ЗОШ №1 ім. О.С. Пушкіна, ЗОШ №2 ім. Т.Г. Шевченка, СШ №3 ім. Ф.Ракоці ІІ, СШ №4, НВК «Гармонія», НВК №6, ЗОШ №7, НВК №10, НВК №11, ЗОШ №13, СШ №16, ЗОШ №20, НВК «ДНЗ – ЗОШ І ст.- гімназія», МЦПО.

За рішенням журі І етапу Конкурсу:

1.1) у номінації «Портрет» за:

І місце

– Кіс Даяну, ученицю ЗОШ І- ІІІ ст. №2 ім. Т. Г. Шевченка («Прислухаюсь до нового життя», молодша вікова категорія);

- Чорій Михайла, учня ЗОШ І- ІІІ ст. №2 ім. Т.Г.Шевченка («З думкою про літо», середня вікова категорія);

- Роман Каріну, ученицю ЗОШ І- ІІІ ст. №7 («Приголуб мене, Україно», старша вікова категорія);

ІІ місце

– Погодіну Єлизавету, ученицю НВК №11(«Ми підкоримо усі вершини!», молодша вікова категорія) ;

-Тар Тімею, ученицю НВК «ДНЗ – ЗОШ І ст.- гімназія» («Українкою ж я народилась…», середня вікова категорія) ;

- Гудак Катерину НВК №11 (« Іду на взліт», старша вікова категорія) ;

ІІІ місце

– Піняшко Анастасію, ученицю ЗОШ І- ІІІ ст. №13 («Мальовниче Мукачево», старша вікова категорія) ;

1.2) у номінації «Позажанрове фото» за:

І місце

- Росул Яну, ученицю НВК «Гармонія» («Сонячні розваги», старша вікова категорія) ;

-Муравйова Василя, вихованця МЦПО («Свята радість», середня вікова категорія) ;

ІІ місце

- Лукечу Дарину, ученицю ЗОШ І - ІІІ ст. №1 ім .О.С.Пушкіна («Безкрайній політ», середня вікова категорія) ;

-Муравйова Валерія, вихованця МЦПО («Сонячні промінчики», середня вікова категорія) ;

ІІІ місце

-Бабій Анастасію, ученицю ЗОШ І - ІІІ ст. №20 («Дерево життя», середня вікова категорія);

1.3) у номінації «Фото з застосуванням програми Adobe Photoshop» за :

І місце

- Іванникову Софію, ученицю ЗОШ І- ІІІ ст.№ 2 ім.Т.Г.Шевченка («Українські діти-квіти», молодша вікова категорія) ;

- Альохіну Валерію - ученицю ЗОШ І-ІІІст.№1 ім .О.С.Пушкіна («Соняшникові мрії», середня вікова категорія) ;

-Поповича Андрія, учня ЗОШ І- ІІІ ст. №1 ім .О.С.Пушкіна («Сонячна легкість», старша вікова категорія) ;

ІІ місце

- Ціпф Аліну, ученицю ЗОШ І- ІІІ ст. ім. О.Духновича №20 («Замок Паланок», молодша вікова категорія) ;

-Лукшу Анну, ученицю НВК «ДНЗ – ЗОШ І ст.- гімназія» («Срібляста річка», середня вікова категорія) ;

ІІІ місце

– Богдан Віталія, учня НВК «ДНЗ – ЗОШ І ст. - гімназія» («Це моя Батьківщина - моя Україна», молодша вікова категорія) ;

-Братюк Владислава, учня СШ №4 (« Я люблю Україну», молодша вікова категорія) ;

1.4) у номінації «Архітектура» за :

І місце

- Дяк Катерину, ученицю ЗОШ І-ІІІ ст.№1 ім .О.С.Пушкіна («Хотинська краса», старша вікова категорія);

-Муравйова Валерія, вихованця МЦПО («Неповторний Львів», середня вікова категорія) ;

ІІ місце

- Бабій Анастасію, ученицю ЗОШ І-ІІІ ст.№20 ім.О.Духновича («Палац Шенборнів», середня вікова категорія) ;

ІІІ місце

- Муравйова Валерія, вихованця МЦПО («Невицький замок», середня вікова категорія) ;

1.5) у номінації «Макрофотографія» за:

І місце

- Лукеча Олександра, учня ЗОШ І-ІІІ ст.№1 ім .О.С.Пушкіна («Мерехтливий політ», молодша вікова категорія) ;

-Репинець Ірину, учениця ЗОШ І-ІІІ ст.№1 ім .О.С.Пушкіна («Неймовірний ранок», старша вікова категорія) ;

ІІ місце

- Басс Вікторію, ученицю НВК №6 («Дари осені», середня вікова категорія),

-Леньо Максима, учня ЗОШ І-ІІІ ст. №20 ім.О.Духновича («Дари природи», середня вікова категорія) ;

-Гудак Катерину, ученицю НВК №11 («Нічна красуня», старша вікова категорія) ;

ІІІ місце

- Гриценко Ангеліну, ученицю ЗОШ №2 І-ІІІ ст. ім.Т.Г.Шевченка («Серед поля мак розцвів»,молодша вікова категорія) ;

-Дідюк Вікторію, ученицю ЗОШ І-ІІІ ст. №7 («Кульбабка», середня вікова категорія) ;

1.6) у номінації «Флора і фауна» за:

І місце

- Стрижак Анастасію, ученицю ЗОШ І-ІІІ ст. №1 ім.О.С.Пушкіна («Досконалість природи», середня вікова категорія) ;

- Малешку Тімею, ученицю НВК №6 («В одній упряжці», старша вікова категорія) ;

ІІ місце

- Турянчик Андрія, учня ЗОШ І-ІІІ ст.№1 ім .О.С.Пушкіна («Ніжність та краса», середня вікова категорія) ;

-Лучкова Олександра, учня НВК №11 («Закарпатські мустанги», середня вікова категорія);

ІІІ місце

– Шпеник Крістіана, учня ЗОШ І-ІІІ ст. №7 («І в люту зиму не загине Україна», середня вікова категорія) ;

-Сегеді Беату, ученицю СШ №3 ім.Ф.Ракоці ІІ («Заглянула весна», старша вікова категорія) ;

-Козар Вероніку, ученицю НВК «ДНЗ – ЗОШ І ст.- гімназія» (« З любов`ю», молодша вікова категорія) ;

1.7) у номінації «Пейзаж» за:

І місце

- Чічерову Тетяну, ученицю ЗОШ І-ІІІ ст. №1 ім.О.С.Пушкіна («Соняшниковий рай», старша вікова категорія) ;

-Леньо Максима, учня ЗОШ І-ІІІ ст.№20 («Природа навколо нас», середня вікова категорія) ;

-Маляр Анну, ученицю ЗОШ №2 І-ІІІст. ім.Т.Г.Шевченка («Улюбленне місце відпочинку», молодша вікова категорія) ;

ІІ місце

- Лучкова Олександра, учня НВК №11 («Синевірська казка», середня вікова категорія) ;

-Попп Андріану, ученицю НВК «Гармонія» («Морський бриз», старша вікова категорія) ;

-Росул Яну, ученицю НВК «Гармонія» («Захід сонця», старша вікова категорія) ;

-Гарапко Богдана, учня НВК «ДНЗ – ЗОШ І ст.- гімназія» («Морське око», молодша вікова категорія) ;

-Піпаша Станіслава, учня ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 ім.Т.Г.Шевченка («Гірське село», молодша вікова категорія) ;

ІІІ місце

- Гудак Катерину, ученицю НВК №11 («Весняний бум», страша вікова категорія) ;

-Бабія Володимира, учня ЗОШ І-ІІІ ст.№20 ім.О.Духновича («Мій край», середня вікова категорія) ;

-Семенко Анастасію, ученицю ЗОШ І-ІІІ ст. №2 ім.Т.Г.Шевченка («Дзінкоголоса тиша», середня вікова категорія), ;

-Гнєдого Михайла, учня ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 ім.Т.Г.Шевченка («Дивлюсь на моє місто», молодша вікова категорія)

Управління освіти, молоді та спорту міськвиконкому

Прочитано 77 разів Останнє редагування П'ятниця, 22 вересня 2017 11:32
Управління освіти, молоді та спорту

Про відділ

Facebook

Тел.: (03131) 2-13-67

Адреса:

м. Мукачево, пл. Духновича, 2 (кабінети № 60-64)

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box