Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Управління міськвиконкому/Управління освіти, молоді та спорту/В Мукачеві планують створити базовий центр позашкільної освіти
Вівторок, 26 січня 2016 14:52

В Мукачеві планують створити базовий центр позашкільної освіти

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

В Мукачеві цього року  вперше розроблена програма позашкільної освіти – з бюджету на неї було виділено більше 1 млн. гривень. «Крім зарплати та затрат на енергоносії виділено кошти на покращення матеріальної бази, закупівлю костюмів та обладнання», – зазначила начальник управління освіти міськвиконкому Катерина Кришінець-Андялошій.

Окрім того, в планах міської влади створення в місті базового центру позашкільної освіти. «Має бути створений базовий центр позашкільної освіти , який буде мати три напрямки роботи: технічний відділ, туризм, екологічна освіта. Це має бути єдина структура, де буде один керівник. Я закликаю всіх долучитися до проекту і до наступного четверга надати пропозиції від громадських активістів, спеціалістів з освітньої галузі. Опісля, плануємо створити робочу групу – щоби розробити реальний варіант розвитку позашкільної освіти в Мукачеві. Ми знайдемо для цього комунальне приміщення, і створимо хороший центр позашкільної освіти. У березні подамо цей проект на сесію міськради», – повідомила Катерина Кришінець-Андялошій.

Мукачівська міськрада

Прочитано 426 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box