Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Управління міськвиконкому/Управління освіти, молоді та спорту/У 2016 році в Мукачеві відремонтують санвузли у всіх навчальних закладах
Вівторок, 26 січня 2016 14:54

У 2016 році в Мукачеві відремонтують санвузли у всіх навчальних закладах

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

Про це на прес-конференції повідомила начальник управління освіти Мукачівського міськвиконкому Катерина Кришинець-Андялошій.

«Питання стану санвузлів у школах на контролі. У листопаді-грудні особисто обійшла всі дитсадки та школи міста. Зробили фото вбиралень у закладах, стан будівель оглянули. Наша команда передбачила у бюджеті ремонт  санвузлів  у всіх школах через поточні видатки та через відділ капітального будівництва. Так, туалети в незадовільному стані. Їх відремонтують. Але з цього не треба робити політику. Особливо це смішно, коли люди йдуть і фотографують їх під час ремонту. Це стосується ЗОШ №11. Це маніпуляція, інакше назвати не можу такі дії. Всі ці проблеми протягом року наша команда вирішить, і йдемо на контакт з батьківським комітетами, дослухаємось і їх пропозицій», - каже начальник управління освіти.

Мукачівська міськрада

Прочитано 301 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box