Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Управління міськвиконкому/Управління освіти, молоді та спорту/Ростислав ФЕДІВ: «Ми готові фінансувати ПТУ через механізм субвенцій»
Середа, 27 січня 2016 16:26

Ростислав ФЕДІВ: «Ми готові фінансувати ПТУ через механізм субвенцій»

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

Перший заступник Мукачівського міського голови Ростислав Федів констатує, що проблему фінансування галузі профтехосвіти потрібно вирішувати в комплексі. І фінансувати галузь в місті готові, але виключно через механізм субвенцій.

«Сьогодні вчергове намагалися вирішувати проблему фінансування ПТУ – вже на рівні області. Для цього представників міст та освітян запросили на засідання «освітянської» комісії облради . Проблема виникла ще з початку цього року, коли не питаючи місцеві громади, було прийнято рішення, що саме місцеві бюджети мають фінансувати профтехосвіту. В Мукачеві коштів на це не передбачено. Як і в інших 71 містах країни. В місті для фінансування трьох ПТУ треба понад 40 млн. гривень. Звідки їх взяти? З харчування школярів та вихованців садочків? Відмовитися від ремонтів закладів освіти та медицини, ремонту доріг? Ми на такий крок в місті не пішли. Натомість ми готові фінансувати галузь через механізм субвенцій. Адже заклади не є на балансі громади Мукачева.

Ми вже прийняли на сесії відповідне звернення до центральних органів влади, в якому висловили чітку позицію: вимагаємо передбачити фінансування закладів професійно-технічної освіти за рахунок субвенції.

Хочу зазначити, що в обласному бюджеті є кошти на утримання системи профтехосвіти. І саме область може вирішити питання фінансування. В деяких областях обласна влада вже взяла на себе фінансування галузі допоки проблему не буде вирішено на загальнодержавному рівні» , - зазначає Ростислав Федів.

Мукачівська міськрада

Прочитано 814 разів Останнє редагування Середа, 27 січня 2016 16:29

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box