Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Управління міськвиконкому/Управління освіти, молоді та спорту/В Мукачеві коштом бюджету закуповують для закладів освіти міста усе необхідне для навчання приладдя
Вівторок, 12 грудня 2017 21:12

В Мукачеві коштом бюджету закуповують для закладів освіти міста усе необхідне для навчання приладдя

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

Фінансування освітньої галузі є одним із пріоритетних напрямків у Мукачеві.

Для покращення матеріально-технічної бази навчальних закладів з бюджету розвитку міста виділено 7 млн. 479 тис. грн. Ці кошти були передбачені не лише на придбання меблів дитячих та м’якого інвентарю, шкільних меблів, придбання ноутбуків, проекторів, екранів і приладів електричних побутових, холодильного та вентиляційного обладнання для харчоблоків ДНЗ та ЗОШ.

В 2017 році із загального фонду міського бюджету для навчальних закладів міста виділено також кошти для придбання найнеобхіднішого: миючих засобів, засобів гігієни, зошитів учнівських, крейди учнівської, канцелярського та іншого приладдя, спортивних товарів, посуду для харчоблоків, будівельних та інших господарських товарів на загальну суму 3 млн. 900 тис. грн. та на придбання м’якого інвентаря, іграшок, спортивного обладнання, інших матеріалів - 800 тис. грн.

Управління освіти, молоді та спорту міськвиконкому

Прочитано 238 разів Останнє редагування Вівторок, 12 грудня 2017 22:21
Управління освіти, молоді та спорту

Про відділ

Facebook

Тел.: (03131) 2-13-67

Адреса:

м. Мукачево, пл. Духновича, 2 (кабінети № 60-64)

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box

Консоль налагодження Joomla

Сесія

Інформація облікового запису

Використання пам'яті

Запити до бази даних