Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Управління міськвиконкому/Управління освіти, молоді та спорту/В школах Мукачева впроваджують систему енергетичного менеджменту
П'ятниця, 05 лютого 2016 15:00

В школах Мукачева впроваджують систему енергетичного менеджменту

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

Управління освіти Мукачівського міськвиконкому та Агенство сприяння сталому розвитку Карпатського регіону «Форза» підписали угоду про співпрацю. До неї залучать й ЗОШ №1. Співпрацюватимуть в рамках грантового проекту «YES: юні спеціалісти з енергозбереження за економію енергії у школах прикордонних територій». В рамках програми покращуватимуть енергоефективність та енергозбереження в школах міста, запроваджуватимуть систему енергетичного менеджменту. Також проводитиметься навчання вчителів та школярів питань енергозбереження.

Проект вже діяв в школах Мукачева. В ЗОШ №1 та №16 було закуплено енергоощадні лампи, насоси, інше обладнання. Також учні мали змогу побувати в навчальних закладах румунського міста Бая-Маре, де змогли побачити як сусіди впроваджують новітні технології.

Згідно нової угоди «Форза» розробить план заходів з енергозбереження для ЗОШ №1, за можливості залучатиме співфінансування проекту. Водночас у школах Мукачева у проводитимуть заняття з енергозбереження та ощадливого використання ресурсів.

Мукачівська міськрада

Прочитано 587 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box