Версія для друку
П'ятниця, 26 лютого 2016 10:16

В Мукачеві запровадять електронний запис дітей у дитсадки та НВК

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

В місті розроблено положення про порядок зарахування дітей до дошкільних навчальних закладів та навчально-виховних комплексів м.Мукачево. Для цього буде запроваджено електронний запис.

Внесення до Реєстру інформації про дітей здійснюватиметься на сайті Мукачівської міської ради у розділі «Реєстрація до дитячого садочка» батьками або особами, які їх замінюють, чи реєстратором ЦНАПу Мукачівської міської ради (за зверненням батьків), який заповнює заявку в присутності заявника за встановленою формою.

Після успішної реєстрації для кожної заявки встановлюється автоматично статус «Зареєстровано в черзі» та присвоюється порядковий номер в реєстрі відповідно до дати та часу обробки заявки.

 Присвоєння порядкових номерів реєстрації здійснюється в порядку черговості за віковою групою кожного ДНЗ при внесенні відомостей про дитину. Дата та час реєстрації не підлягає зміні за жодних умов.

Прийом дітей до дошкільного навчального закладу здійснюватиметься керівником  закладу відповідно до списків та поданих заяв реєстратором ЦНАПу.

Завідувачі дошкільних навчальних закладів проводитимуть прийом документів для зарахування дитини у відповідний дошкільний навчальний заклад лише при наявності реєстраційної картки з вказаним статусом «Є можливість зарахування в ДНЗ», яка буде зберігатися в особовій справі дитини в ДНЗ.

Першочергово зараховуються до ДНЗ діти, сім’ї яких проживають на закріпленій до закладу території.

Мукачівська міськрада

Прочитано 709 разів
 Міська рада

Останні з Міська рада

Схожі матеріали (за тегом)