Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Управління міськвиконкому/Управління освіти, молоді та спорту/В дитсадку №19 Мукачева відкрили дві нові групи. Одна з них – з англійською мовою навчання
Понеділок, 29 лютого 2016 12:45

В дитсадку №19 Мукачева відкрили дві нові групи. Одна з них – з англійською мовою навчання

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

Дві нові групи відкрили в дитсадку № 19 міста Мукачева.  Приміщення  почали ремонтувати коштом міського бюджету минулоріч. Тут облаштовані спальні, ігрові, санвузли. Також вдалося провести благоустрій території – доріжки вимощено бруківкою. Групи облаштовані новими меблями.

Участь в урочистому відкритті груп взяли начальник управління освіти Мукачівського міськвиконкому Катерина Кришінець-Андялошій та депутат облради Михайло Мотильчак.

«Загалом в закладі вже діє 9 груп, нині відкриваються ще 2. Загалом заклад відвідують 215 діток. У березні будуть сформовані дві групи від 15 до 20 вихованців. І що важливо – в місті відкрита перша англомовна група», - повідомила Катерина Кришінець-Андялошій.

В одній  з груп працюватимуть двоє англомовних вихователів, також тут працюватиме волонтер з США. Спілкування і навчання вестиметься виключно англійською мовою.  В планах міської влади активніше впроваджувати вивчення іноземних мов у дитячих садках.

З нагоди свята гості вручили для закладу набори іграшок.

Мукачівська міськрада

Прочитано 697 разів Останнє редагування Неділя, 23 жовтня 2016 15:14

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box