Вівторок, 22 травня 2018 14:24

Зустрічі, які залишаються приємною згадкою у наших серцях

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

 

Сьогодні, на прохання Асоціації історичних поселень Богемії, Моравії та Сілезії, яка об`єднує населені пункти, на території яких зберігаються важливі пам`ятки культури, у першу чергу, пам`ятки архітектури, відбулася зустріч керівництва міста Мукачева з представниками туристичної делегації Чеської Республіки, до якої входять поважні керівники та представники органів місцевого самоврядування з тим, щоб ознайомитися з пам`ятками архітектури нашого міста, з роботою по їхньому збереженню та популяризації, з питаннями розвитку освіти, туризму тощо.

З вітальним словом до присутніх звернувся міський голова Мукачева Андрій Балога, який підкреслив важливість подібних зустрічей для обміну досвідом роботи, для налагодження взаємовигідного співробітництва між містами Чехії та України, наголосив на тому, що якраз цими днями Мукачево відзначає Дні міста і сьогоднішня зустріч повинна стати гарним доповненням до нашого свята і залишитися приємною згадкою для наших гостей.

Головний архітектор міста Мукачева Іван Івановчик розповів присутнім про пам`ятки архітектури нашого міста від давніх часів до наших днів. Заслужений архітектор України, колишній головний архітектор Мукачева Олександр Андялоші у своєму виступі звернув головну увагу на вплив доби Чехословацької Республіки на архітектуру міста над Латорицею, вказав на значну роль у цьому питанні відомого кошицького архітектора Людовика Олешлегера. Ректор Мукачівського державного університету, професор, заслужений працівник освіти України Тетяна Щербан розповіла про діяльність нашого місцевого вищого наукового закладу, а начальник управління освіти, молоді та спорту Катерина Кришінець-Андялошій познайомила гостей зі станом освітньої галузі нашого міста. Старший викладач Мукачівського державного університету, почесний працівник туризму України Оттокар Касинець познайомив присутніх з розвитку туризму у нашому краї та місті за часів Чехословацької доби та сучасності.

Зустріч сподобалася нашим гостям, про що вони зазначили у своїх виступах і є велика переконаність у тому, що після неї, а також після екскурсії по місту, яку проведе О.В.Касинець та екскурсії по Мукачівському замку “Паланок”, яку організовує М.І.Белеканич часточка нашого міста залишиться назавжди у серцях наших чеських друзів.

Відділ інформаційно-аналітичних комплексів
виконавчого комітету Мукачівської міської ради

 

Прочитано 5281 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box

Консоль налагодження Joomla

Сесія

Інформація облікового запису

Використання пам'яті

Запити до бази даних