Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Управління міськвиконкому/Управління праці та соціального захисту населення/Перелік документів,необхідних для представлення багатодітної матері до присвоєння почесного звання України «Мати-героїня»
Вівторок, 01 березня 2016 13:40

Перелік документів,необхідних для представлення багатодітної матері до присвоєння почесного звання України «Мати-героїня»

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

1. Ксерокопія паспорта матері (1, 2, 10, 11 сторінок) - у 6-ох екземплярах.

2. Ксерокопії свідоцтв про народження всіх дітей – у 6-ох екз.

3. Характеристика жінки (матері) з основного місця роботи.

4. Довідки-характеристики з місця навчання кожної дитини (шкільного і студентського віку) та характеристики з місця роботи на кожну дитину (для тих, хто працює), інформація про рід занять, громадську роботу, поведінку з місця проживання – в 1-му екз.

5. Ксерокопії про здобуття дітьми освіти (диплом про закінчення навчального закладу або атестат про освіту).

6. Акт обстеження умов проживання багатодітної сім’ї (додаток 1).

7. Соціальний паспорт багатодітної сім’ї встановленого взірця (додаток 2).

8. Подання (клопотання) підприємства, установи, організації на ім’я міського голови щодо представлення багатодітної матері до присвоєння почесного звання «Мати-героїня» (додаток 3).

9. Протокол підприємства, установи, організації (зборів трудового колективу), які представляють до присвоєння почесного звання «Мати-героїня».

10. Нагородний лист (5 екземплярів, оригінал) встановленого взірця (дод. 4).

11. Якщо дитина померла у матері внаслідок невиліковної хвороби або за трагічних обставин, необхідно подати 4 ксерокопії свідоцтва про смерть із зазначенням причини смерті (витяг з Державного реєстру актів цивільного стану громадян про смерть із вказуванням причини смерті або ксерокопія лікарського свідоцтва про смерть (форма 106/0, затверджена наказом МОЗ від 08.08.2006 №545)).

12. Автобіографія багатодітної матері.

13. Автобіографія всіх дітей.

14. Довідка з ТОВ ІТВ «Сервіс Плюс» про склад  сім’ї.

15. Довідка з ТОВ ІТВ «Сервіс Плюс», що мати народила і виховала до восьмирічного віку п’ятьох і більше дітей (ПІБ, дата народження).

16. Ксерокопія трудової книжки матері та всіх її дітей, що працювали.

17. Довідка про відсутність судимості у батьків та всіх дітей.

Документи на багатодітну матір, яка претендує на почесне звання «Мати-героїня», спочатку подаються в УПСЗН м.Мукачево (вул.Валенберга, 31) для перевірки та комплектації пакету документів, після чого переходять на розгляд комісії з питань присвоєння почесного звання України «Мати-героїня».

Прочитано 1294 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box