Понеділок, 10 грудня 2018 12:44

16 днів проти насильства

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

 

Що таке насильство, його види, булінг, кібербулінг, як їх попередити та уникнути, куди звертатися, від кого отримати допомогу – ці основні поняття було роз’яснено та доведено до студентів Вищого професійного училища №3 м.Мукачева, спеціалістами сектору соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Мукачівської міської ради. Захід відбувся в рамках відзначення Всесвітньої акції «16 днів проти насильства».

Як дівчата, так і хлопці підліткового віку можуть зазнавати всіх форм насильства та жорстокого поводження. Вони можуть траплятися як у дома, так і у школі чи на вулиці, і можуть походити від членів сім’ї, так само як і від інших дорослих і підлітків, які можуть бути знайомі або незнайомі дитині. Насильству та жорстокому поводженню можна запобігти, а у випадку коли вони трапляються, на них треба ефективно та негайно реагувати.

Пам’ятайте, Ви маєте право бути в безпеці, захищеними та звертатися за допомогою! Національна дитяча “гаряча лінія”, яка працює за безкоштовним номером 0 800 500 225 (зі стаціонарного телефону) та безкоштовним коротким номером 116 123 (з мобільних). Національна “гаряча” лінія з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та гендерної дискримінації, працює за безкоштовним номером 0 800 500 335 (зі стаціонарного телефону) працює цілодобово.

У ситуації насильства головне не мовчати!!!

 

Сектор соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

Прочитано 77 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box

Консоль налагодження Joomla

Сесія

Інформація облікового запису

Використання пам'яті

Запити до бази даних