Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Управління міськвиконкому/Управління праці та соціального захисту населення/В управління праці та соцзахисту роз’яснили як призначатимуть субсидії
Вівторок, 19 квітня 2016 15:20

В управління праці та соцзахисту роз’яснили як призначатимуть субсидії

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

Про це йдеться в інформаційному повідомленні управління.

Якщо ви подавали документи на призначення субсидії, наприклад, 05.04.2015 року і субсидія була нарахована до 05.04.2016, то працівники УПСЗН самостійно надсилають запити до податкової, щоб з’ясувати, чи не змінилися доходи вашої родини. Якщо змін не відбулося, субсидію продовжують, а в разі потреби, перераховують згідно з новими даними від податківців, або ж відмовляють у призначенні.

 Якщо ви подавали документи на призначення субсидії, наприклад, 05.09.2015 року і субсидія була призначена до 05.09.2016 року, то працівники УПСЗН також автоматично здійснюють перерахунок на літній сезон. У такому випадку використовують дані податкової, які були подані заявником торік. Нових запитів не роблять. Суму для оплати "літніх" платіжок вираховують в залежності від попередніх прибутків. Якщо вони дозволяють оплачувати послуги, то в призначенні "літньої" субсидії також може бути відмовлено.

Зміна кількості прописаних осіб - це єдиний випадок, коли заявнику обов’язково, впродовж місяця з часу такої зміни, слід звернутися до УПСЗН для уточнення даних. В іншому випадку, субсидія також призупиняється.

Мукачівська міськрада

Прочитано 1524 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box