Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Управління міськвиконкому/Управління праці та соціального захисту населення/За півтора місяця важкохворі мукачівці отримали майже півтора мільйона гривень допомоги
Понеділок, 23 травня 2016 10:18

За півтора місяця важкохворі мукачівці отримали майже півтора мільйона гривень допомоги

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

Управління праці та соціального захисту Мукачівського міськвиконкому  здійснило виплату матеріальної допомоги важкохворим на суму 1 млн. 364 тис.  560 грн. 

Таким чином, «закрили» 428 звернень, які накопичилися з середини березня й за квітень. Нагадаємо, що спочатку березня, на вимогу Постанови Кабміну, соцвиплати призупинило Держказначейство. Через це місто не могло надавати матеріальну допомогу майже три тижні. Коли виплати розблокували, коштів вистачило лише на частину звернень. Фахівці управління підготували зміни до міської програми, збільшивши кошторис на 2 мільйона. Це рішення одноголосно підтримали депутати Мукачівської міськради. То ж на сьогодні профінансовані розпорядження міського голови про надання матеріальної допомоги від 01, 08, та 25 квітня. Найбільше звернень було з приводу дороговартісного лікування. Зауважимо, що цей вид допомоги передбачає фінансову підтримку людей, які потребують складних оперативних втручань, ендопротезування, операції по видаленню катаракти, тощо.

Мукачівська міськрада

Прочитано 270 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box

Консоль налагодження Joomla

Сесія

Інформація облікового запису

Використання пам'яті

Запити до бази даних