Четвер, 02 червня 2016 17:30

Нагородження матерів-героїнь

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

Зі звуку-сльозинки народжується на світ святе слово «мама», яке вимовляє дитина. Але цю мить не вловити, як і не вловити того дня, коли вперше над колискою нахилилась мати. Шанування матері – один з найсвятіших обов`язків людини і неоплатних боргів дітей. А ще людство і держава здавна шанують матерів, котрі народили, виростили та виховали п’ятеро та більше дітей. І серед високих державних відзнак найпочеснішою нагородою є звання "Мати-героїня".

Почесне звання «Мати-героїня»

З метою посилення уваги до проблем народжуваності і зміцнен­ня інституту сім’ї, відзначення матерів, які забезпечують умови для всебічного розвитку дітей, зміцнення їх здоров’я і духовного розвитку в Україні встановлено почесне звання «Мати-героїня». Почесне звання є державною нагородою України, якою відзначаються багатодітні матері. Присвоєння звання “Мати-героїня” провадиться Указом Президента України.

Відповідно до Указу Президента України від 7 травня 2016 року № 198/2016 за материнську самовідданість, зразкове виховання дітей, забезпечення умов для всебічного їх розвитку почесне звання  Мати-героїня" присвоєно 202 закарпатським матерям і двоє з них жительки чудового міста над Латорицею, Мукачево.

Матінка! Ненька, Берегиня…Хіба є щось прекрасніше, чистіше і святіше. Тому і складають письменники хвилюючі твори про чуйне материнське серце і безкорисливу любов, про натруджені руки і недоспані ночі. Про ніжні материнські пісні.

01

Вчора, 01 червня 2016 року на центральній площі міста Мукачево відбулися святкові заходи з нагоди Міжнародного дня захисту дітей.

 Мукачівським міським головою Андрієм Балогою було оголошено Указ Президента України від 07 травня 2016 року № 198/2016 про присвоєння почесного звання «Мати-героїня» за материнську самовідданість, зразкове виховання дітей, забезпечення умов для всебічного їх розвитку. Андрій Вікторович в урочистій обстановці привітав присутніх та вручив державні нагороди та посвідчення «Мати-героїня» 2 багатодітним матерям міста Мукачево.  Для присутніх матерів-героїнь лунали пісні та танці у виконанні дітей міста, та найкращих танцювальних колективів.

Унікальною цінністю та надзвичайною гордістю України – є багатодітні родини. Це особливі сім’ї, бо дітям змалечку прищеплюють людяність, любов до праці, вміння берегти та підтримувати найкращі традиції українські сімейні традиції.

За вагомий особистий внесок у вихованні дітей у сім’ї,створення сприятливих умов для здобуття дітьми освіти, розвитку їх творчих здібностей, формування високих духовних і моральних цінностей, керуючись статтями 39, 40, п.6 ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про державні нагороди України», Указом Президента України від 7 травня 2016 року № 198/2016  державні нагороди та посвідчення «Мати-героїня» урочисто вручено 2 багатодітним матерям міста Мукачево.

1.  Порохнавець Світлана Василівна, жителька м.Мукачево, мати 5 дітей

2.  Солоділова Людмила Герасимівна жителька, м.Мукачево, мати 6 дітей

Матері-героїня прийшли на свято у супроводі дітей та онуків, які виявили бажання розділити зі своїми рідними цю хвилюючу мить отримання державної нагороди.

Щирі слова привітань Берегиням сімейного вогнища висловила начальник управління праці та соціального захисту населення виконкому Мукачівської міської ради Наталія Василівна Зотова.

02

Мати не лише дарує життя, вона віддає дитині всю свою душу, вчить любити рідну землю і людей.

Вітаючи матерів-героїнь з присвоєнням почесного звання України «Мати-героїня», Оксана Іванівна Мунтянова, діловод загального відділу УПСЗН побажала жінкам побільше хороших світлих днів у їхньому житті, довголіття, благополуччя, родинного тепла та радості від дітей і онуків.

Бажаємо нагородженим міцного здоров’я, гарного настрою, щастя, благополуччя та тепла.

Прочитано 1532 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box