Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Управління міськвиконкому/Управління праці та соціального захисту населення/До уваги пільгових категорій громадян м.Мукачева, яким була призначена субсидія на оплату житлово-комунальних послуг на літній період травень-вересень 2016 року
Середа, 22 червня 2016 13:07

До уваги пільгових категорій громадян м.Мукачева, яким була призначена субсидія на оплату житлово-комунальних послуг на літній період травень-вересень 2016 року

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

               

Повідомляємо, що постановою Кабінету Міністрів України від 27.04.2016 №319 Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України” передбачено, що особам, які мають право на пільги на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого палива і скрапленого газу, при призначенні субсидії враховується вартість плати за послуги без урахування пільг. У разі призначення таким громадянам житлової субсидії їм не будуть нараховувати відповідні пільги на період отримання субсидії. Тому з 01 травня 2016 року абонентам, яким призначена субсидія, пільги на оплату житлово-комунальних послуг не будуть нараховуватися.

Якщо пільговику було призначено літню субсидію, але субсидія йому здається замалою, або пільговик напевне знає, що пільги на комунальні послуги будуть набагато більші, то в такому разі громадянин має право звернутися в управління праці та соціального захисту населення, щоб написати заяву на відмову від субсидії на літній період 2016 року.

Заяви приймаються в каб. 2, вул.Валенберга, 31. Управління праці та соціального захисту населення виконкому Мукачівської міської ради. 

Прочитано 338 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box