Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Управління міськвиконкому/Управління праці та соціального захисту населення/На лікування важкохворих мукачівців вже виділено майже 6 млн. гривень
Середа, 06 липня 2016 10:52

На лікування важкохворих мукачівців вже виділено майже 6 млн. гривень

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

В Мукачеві за ініціативи міського голови Андрія Балоги прийнято програму «Додаткового соціально-медичного захисту мукачівців», на реалізацію якої протягом першого півріччя вже виділено 7,4 млн. гривень. Більшість коштів отримали важкохворі мукачівці для лікування – 5 млн. 721 тис. гривень.

Загалом, в рамках програми матеріальну допомогу отримали близько двох тисяч мукачівців.

З них:

1) малозабезпечені сім’ї - 17 тис. 50 грн.

2) одинокі пенсіонери - 21 тис. грн.

3) самотні літні люди, які перебувають на обліку в управлінні праці та соціального захисту населення - 15 тис. грн.

4) літні люди, з нагоди ювілеїв (85, 90, 95, 100 і більше років) - 10 тис. грн.

5) діти, позбавлені батьківського піклування і сироти, які в поточному році стали випускникам інтернатів та діти, позбавлені батьківського піклування і сироти, які навчаються у вищих навчальних закладах ІІ-ІІІ рівня акредитації,у професійно -технічних навчальних закладах( але не довше ніж до досягнення ними 23 років) – 16 тис грн.

6) інваліди І-ІІ групи - 15 тис. грн.

7) військовослужбовці та мобілізовані, які перебували на службі в зоні АТО та не отримували допомогу з початку АТО - 172 тис. грн.

8) інші громадяни, які опинилися в складних життєвих обставинах, наслідки, яких вони не можуть подолати самостійно: пожежа, стихійне лихо та інше. В т.ч. допомога викладачам ПТУ на час невиплати заробітної плати - 1 млн. 200 тис. грн.

10) надання допомоги на поховання особи, яка на момент смерті не досягла пенсійного віку і не працювала - 66 тис. грн.

11) одноразова матеріальна допомога інвалідам війни - 60 тис. грн.

14) одноразова адресна матеріальна допомога для придбання та встановлення газових лічильників малозабезпеченим особам -  14 тис. грн.

15) допомога на оплату ЖКП (Делегати І-го з’їзду Молоді Закарпатської України, та сім’ям загиблих в АТО бійців, яким посмертно присвоєно звання «Почесних громадян міста») - 26 тис. 994,43 грн.

Мукачівська міськрада

Прочитано 249 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box