Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Управління міськвиконкому/Управління праці та соціального захисту населення/В Мукачеві триває конкурс проектів соціального спрямування з бюджетом у півмільйона
Понеділок, 18 липня 2016 10:57

В Мукачеві триває конкурс проектів соціального спрямування з бюджетом у півмільйона

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

У Мукачеві триває конкурс із визначення програм соціального спрямування, розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання яких у 2016 році надаватиметься фінансова підтримка за рахунок коштів місцевого бюджету.

Рішення про продовження терміну подачі заявок прийнято Експертною радою, до складу якої в т.ч. увійшли представники всіх політичних сил, які представлені у міській раді. Воно продиктовано низькою активністю бажаючих узяти участь у конкурсі громадських організацій, а також малою кількістю поданих проектів.

Нагадуємо: цьогоріч міською радою було прийнято рішення про виділення на умовах конкурсу 500 тисяч гривень для громадських об’єднань, діяльність яких направлена на розв’язання соціальних проблем громади міста.

Конкурсні заявки можна подавати до 1 серпня 2016 року до управління праці та соціального захисту населення виконкому Мукачівської міської ради щоденно, крім суботи, неділі та святкових днів (понеділок – п’ятниця з 9 :00 до 18:00, перерва з 13 :00 до 14:00).

Адреса управління: 89600, м.Мукачево, вул. Валенберга, 31, загальний відділ (каб. 10).

Мукачівська міськрада

 

Прочитано 249 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box